Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaza van anyámnak és inkább...

Igaza van anyámnak és inkább ne adjak el ilyen telefont? Vagy adhatom simán?

Figyelt kérdés

Van egy Sony XPera S telefonom, szeretnék venni egy újabbat, meg is untam és ahogy én észrevettem viszonylag hamar lemerül.

Tehát reggel kiszedem a töltőből,elmegyek suliba. Ott minden szünetben vagy játszok,vagy sms-ezek, és délután3 ra már szinte kikapcsol annyira lemerül.

Elég olcsón adnám,a többiek árához képest, mivel néhány karc van a képernyőjén,de megvan mindene.


Hívott is valaki innen a városból, hogy megnézné esetleg megvenné. Anyum nagyon ellenkezik,hogy ha már eladom, akkor ne városbélinek, mivel ha rájön,hogy ilyen baja van és erről nem volt szólva neki akkor kitudja milyen elmebajos és itt akármikor megtalálhat engem vagy a barátom.

A barátom viszont azt mondja,ha frissítjük és visszaállítom a gyári beállításokat akkor észre sem veszi majd hogy kicsit hamarabb merül és nem lesz gond.


Szerintetek ez nagy probléma? Kire hallgassak? 18L


2015. szept. 29. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már hirdetsz, akkor illene közölni a problémát a leendő vevővel is és nem elsumákolni.
2015. szept. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Próbálkozhatsz újrarakással, eladás előtt úgyis célszerű legyalulni róla mindent, utána hátha jobb lesz.

Nekem is ilyen telefonom van és az enyém is rövidebb ideig bírja mint régen. Hány percet játszol? Valami nem viszi a háttérben nagyon az aksit? Pl. a Google Play szereti megenni. Kapcsold ki az összes felesleges háttérben futó alkalmazást, ha egy normális készenléti időt elérsz az már jó, azért említsd meg a vevőnek hogy már gyengül az aksija, mondjuk ez egy idősebb telefonnál általános.

2015. szept. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is úgy a korrekt, ha minden hibáját megemlíted neki, vagy kicsit olcsóbban adod, mert már nem 100-as akksija, vagy valami hasonló.
2015. szept. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amúgy az nem feltétlenül vészes ha 3-ig bírja, kérdés mennyire nyomkodod, mikkel játszol, mik futnak a háttérben.
2015. szept. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Elég olcsón adom, 18500 Ft...

Mondtam,hogy kicsit karcos, látszik,hogy eléggé használva volt. Mivel régi csak normális,hogy az aksi sem a legjobb...

Hát van kb 17 alkalmazás rajta, zseblámpástól kezdve játékokig.

Általában a PixWorldsot nyomom, még egy halas játékot, egy cápásat és Lonley Tunes Dush-ot és pár percre a Wifit használom.

2015. szept. 29. 18:52
 6/10 anonim ***** válasza:

ha az akksin kívül semmi baja nincs, akkor nem tudsz sok dolgot eltitkolni a vevő elől, annak meg neki is tisztában kell lennie, hogy használt telefont vásárol, tehát nem tökéletes.

ahogy más is mondja, szerintem annyira nem vészes, ha ennyit kibír. az már gázos lenne, ha 3-4 órát se bírna.

az érdeklődő úgyis rá fog kérdezni, mennyit bír, ha ezt elmondod neki, akkor kvázi nem titkolsz semmit.(kivéve persze ha ezen kívül is van valami, amit itt sem mondassz el).


másik oldalról pedig az érdeklődő feladata, hogy személyes találkozó keretein belül minden fontos dolgot igyekezzen kipróbálni.

2015. szept. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Persze semmi baj nincs vele, csak amennyit ide kiirtam.

Akkor ha megkérdezi ezt elmondom és ennyi, nem szólok előre,hogy figyeld mert egy fél nap alatt lemerül.

Viszont ha alig játszom,van ,hogy másnapig is kibírja.

2015. szept. 29. 19:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Te megvennéd ezt a telefont? Azért gondolj bele, egy csóró gyereket átverni?
2015. szept. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2-3 nap próbagaranciát azért illik ilyenkor adni.
2015. szept. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De amúgy alapvetően nem az aksi szar, csak 1750 mAh ennyit tud ilyen hardver mellett.
2015. szept. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!