Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretnénk venni egy elektromo...

Szeretnénk venni egy elektromos gitárt (kezdő vagyok) mit tudtok ajánlani? Ami tényleg jó?

Figyelt kérdés

csak egy a baj BAL kezes vagyok és kb 100-150 eft között.

Olvastam tremoló felejtős. Ha lehet pesten szereteném megvenni.



2017. jún. 22. 01:01
1 2 3
 11/28 Mojjo ***** válasza:
@Waff: most fogyófélben lévő mobiladattal nem nagyon néznék utána, fejből meg nem tudom, de az Epiknek szokott kapható lenni balkezes változata?
2017. jún. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
2017. jún. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Waff ***** válasza:

Mojjo, Túrórudi megelőzött, de jó linket adott :)


Mint minden más gyártónak, az Epinek is ritkák a balkezes változatai, de természetesen vannak... Ha jól emlékszem a Gitárcentrumban is kínáltak néhány balkezes Epiphonet, de lehet már nem aktuális. Balkezes gitárt nehéz venni, főleg úgy hogy célirányos a keresés...azaz van egy kinézett modell... Kutatgatni kell, de egyáltalán nem lehetetlen.

2017. jún. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem jelenleg ez tetszik rohadtul.

2017. jún. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Mojjo ***** válasza:
Na igen, azt mindjárt gondoltam, hogy az Epiphonenak vannak balkezes modelljei :) A kérdés inkább arra vonatkozott, hogy ezek a magyar boltok legalább rendelhető kínálatában fel szoktak-e tűnni. De akkor ez is megválaszolva :)
2017. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

te vagy az emberem Waff

de a többi is egyre jobb tippeket ad köszi.... még vitatkozhatnátok kinek mi a jó és ki mit próbálgatott végig !

2017. jún. 22. 22:50
 17/28 A kérdező kommentje:

oké akkor kétoldal maradt:

[link]


[link]


ez a két bolt közül kéne választani , hogy szűkítsük a kört.


Waffhoz: pedig Epi LP standard és a Epi LP Custom PRO között i a különbség a ( +30 eft és arany színen kivül)

választ előre is köszi.

2017. jún. 22. 23:09
 18/28 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdésre nem feltétlenül kell ilyen árkategóriás gitár. Attól függ milyen fajta ember vagy.


Egy szar gitár elég jól edz. Ha valami hitvány olcsó gitáron (amit be se lehet normálisan állítani) elfogadhatóan eltudsz játszani valamit, és technikailag jól megy rajta, akkor utána a jó hangszeren szárnyalni fogsz.


Viszont a másik eset, hogy elmegy az egésztől a kedved.


Nyilván ezek tudatában érdemes hangszert választani.

2017. jún. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Mojjo ***** válasza:
@18: a be sem lehet normálisan állítani egyet jelent azzal, hogy garantáltan sz.r lesz az intonáció. És ha valaki ilyesmin játszik nap, mint nap nagy lelkesedéssel, az egyenes út ahhoz, hogy elb.sszuk a hallását. Nem tudom, ez miért jó.
2017. jún. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Waff ***** válasza:

Az Epi Standard és az Epi Custom nagyjából egyforma, a főbb különbségek a humbucker hangszedők, a Standardnál Alnico Classic, a Custom modellnél Pro Bucker. Utóbbi nyilván jobb, habár én fülre nem sok különbséget tapasztaltam, talán a tiszta csatornán jobban észrevehető...a ProBucker szebben cseng, de persze ez erősítőtől is függ...

A másik különbség, a Customon kicsit igényesebb a kidolgozottság, de ez már csak esztétikai különbség.

2017. jún. 23. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!