Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Rendelés késedelmes fizetéssel...

Kockacyca28 kérdése:

Rendelés késedelmes fizetéssel? Azaz csekk a csomagban. Több lent

Figyelt kérdés

Sziasztok. Olyan kérdésem lenne hogy lehetne e valahonnan úgy rendelni Magyarországon hogy az áru árát átvétel után adjam fel csekken, amelyet a csomagba raknak bele?

Írjatok oldalakat. Köszi a segítséget!



#késedelmes fizetés #14napos feladás
2017. jún. 25. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem te se küldenél úgy értéket, hogy odaraksz egy csekket mellé, aztán vagy kifizeti az illető, vagy nem.


DE! Szerencsére van egy nagyon hasonló lehetőség, amit utánvétnek neveznek. Ez azt jelenti, hogy a csomagot az átvétel pillanatában kell kifizetned, nem pedig előre. Hátránya, hogy addig nem adják át neked a csomagot, amíg nem fizetsz.

2017. jún. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Persze! Csak tudod már 2x átvágtak ... ruha helyett ,szét tépett rongyokat kaptam ,falra tehető "reklámtábla " helyett meg kaptam osb-t !!!!! És ez persze mind átvételnél fizettem ,de ugye akkor még zsákbamacskát vettem ...

Hivatalos oldalról rendeltem!

2017. jún. 26. 20:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem rendelni kellene, hanem elmenni és megvenni személyesen.
2017. jún. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tehetem meg, egy gyerekkel vagyok itthon..
2017. jún. 26. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!