Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek?

Milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés
Szeptembertől egyetemre megyek és ezért szeretnék venni egy laptopot. Nem szeretnék rajta se játszani, se programozni, csak átlagos mindennapi internet-, officehasználatra, dokumentumokat tárolni kéne. Kaptam több embertől is tanácsot, de ezek nem mindenben egyeznek. Mindenki azt mondta, hogy 8GB memória és gyári Win10 legyen rajta, de valaki szerint elég az i3, más szerint i5 processzor lenne ideális. HDD-t szeretnék, mert az SSD sokat dob az áron és úgy tudom, hogy azt később is lehet bele venni. Egy másik dolog, hogy én azt gondoltam, hogy elég a hd, de sokan fontosnak gondolják a full hd-t. Még annyi, hogy minél több a garancia, annál jobb és lehetőleg megbízható legyen. Árban pedig szeretnék 200 ezer ft alatt marafni. Leginkább az Asus-sal szimpatizálok, de ha tudtok akármilyen márkájú laptopot ezekkel vagy hasonló feltételekkel, akkor légyszíves linkeljétek be! És várom a véleményeket, mert hozzá nem értőként nem tudok egyedül dönteni pár tulajdonságban. Köszönöm előre is! :)
2017. júl. 17. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Mondjuk ez, igaz 240.000 de nagyon jó.


Dell márkájú, i7-es Intel cpu, 2 TB HDD, 8 GB ram, 4 GB video.


Vagy ezek:


[link]


[link]


Asus notebook-ok, windows 10-el, Intel CPU, Nvidia 2 Gb-os video, stb.


Ezeket mondanám első körben.

2017. júl. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Utolsó kettő: 1 TB HDD, tényleg jó.
2017. júl. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! A HDD-nek ilyen soknak kell lennie? Én azt hittem elég az 500 GB, nem túl "extrák" ezek arra a célra amire nekem kéne? Bocsánat, ha hülyeségeket kérdezek, de tényleg nem értek nagyon hozzá.
2017. júl. 17. 09:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Pont ezt felejtettem le:


Szerintem kevés az 500 GB. Hamar betelik, képek videók, programok, 1-2 játék és annyi.


Ezért írtam 1-2 TB-os notebook-okat.


Minél több annál jobb, bár végülis 500 GB HDD vagy 512 SSD elfogadható ha ilyennel van a notebook amit kinéztél.


Videokártya is minél több GB annál jobb, nem csak játék miatt, hanem videózni is, stb.

2017. júl. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem most notebook-om van, 1 TB-os, és van rajta 80 GB szabad hely, annyira tele van.


szóval 1000 GB-ból maradt 80 GB, érted.

2017. júl. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2017. júl. 18. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!