Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés

Tényleg igaz lenne? eujdshop oldalon 80-90% kedvezmények vannak a scooterekre, túlzónak találom. Én néztem be valamit, vagy ez tényleg igaz. ( keveset aludtam az elmúlt 3 napban, lehet a szemem kápráziik, ezért kérdezem)

Keress kérdéseket hasonló témákban: velocifero, Scooter, kedvezmény

07-17 16:10  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Nem tudom, nekem is elég gyanús :D Egyik ismerősöm haverja rendelt már onnan elvileg. Remélem igaz :D

# 1/1Időpont tegnapelőtt 21:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Igazából a fő ok amiért a kérdést kiirom az az, hogy az elmult honapban szinte semmi étvágyam sincs, alig eszek. Ha igen akkor is keveset, minimális étvággyal. Szinte biztos..
A menstruaciom szabalytalan. Egy napig volt egy keves verzes aztan elmult. Eltelt ket nap es megint vereztem de nagyon keveset. Ez minek a jele?
5 honapos babam napok ota keveset eszik. Jo, ha 150g-ot, egy etkezes alkalmaval. Fesziti magat hatra. Tejem van eleg, mert fejni is tudok meg. Cumizni nem cumizik. Mas is jart..
21 hetes terhes vagyok! Az elmúlt napokban elég sokat mozgott a babám viszont ma elég keveset rugdalt de 3-4óránként mocorgott! Lehetséges hogy a front hatott rá? Vagy baj van?
Mi lehetett ez? Kb 30 perce fulladásos érzésem volt és alig kaptam levegőt a szívem meg majd ki ugrott a helyéről, de 5 perc alatt elmúlt. Az az igazság, hogy keveset mozgok :S,16/f
Miért van az, hogy az emberiség az elmúlt évezredekben vajmi keveset fejlödött a tudományban most meg az utóbbi 200-300 évbe óriásit haladtunk elöre?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu