Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés

Tényleg igaz lenne? eujdshop oldalon 80-90% kedvezmények vannak a scooterekre, túlzónak találom. Én néztem be valamit, vagy ez tényleg igaz. ( keveset aludtam az elmúlt 3 napban, lehet a szemem kápráziik, ezért kérdezem)

Keress kérdéseket hasonló témákban: Velocifero, Scooter, kedvezmény

2017. júl. 17. 16:10  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Nem tudom, nekem is elég gyanús :D Egyik ismerősöm haverja rendelt már onnan elvileg. Remélem igaz :D

# 1/5Időpont 2017. júl. 23. 21:18 Privát üzenet
[link]

# 2/5Időpont 2017. júl. 26. 16:28 Privát üzenet
Sajnos én rendeltem, de a termék nem érkezett meg :( Ha jobban megnézed az oldalt (én csak utólag néztem), nincs cég név és elérhetőség. Ne rendeljetek!!!!

# 3/5Időpont 2017. aug. 7. 16:16 Privát üzenet
Szia. Én is rendeltem, de nem kaptam meg. A bankkommal felvettem a kapcsolatot, ők letiltották a bankkártyámat is amivel fizettem, mert az oldalról kiderült, hogy nem biztonságos!!! Szóval senki ne rendeljen! Elindítottunk egy reklamációs folyamatot, de nem hiszem, hogy visszakapom valaha is a pénzem. :(

# 4/5Időpont 2017. aug. 8. 11:27 Privát üzenet
Sziasztok!
Nekem se jött meg.

# 5/5Időpont 2017. szept. 12. 21:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Igazából a fő ok amiért a kérdést kiirom az az, hogy az elmult honapban szinte semmi étvágyam sincs, alig eszek. Ha igen akkor is keveset, minimális étvággyal. Szinte biztos...
A menstruaciom szabalytalan. Egy napig volt egy keves verzes aztan elmult. Eltelt ket nap es megint vereztem de nagyon keveset. Ez minek a jele?
5 honapos babam napok ota keveset eszik. Jo, ha 150g-ot, egy etkezes alkalmaval. Fesziti magat hatra. Tejem van eleg, mert fejni is tudok meg. Cumizni nem cumizik. Mas is jart igy? Elmult?
21 hetes terhes vagyok! Az elmúlt napokban elég sokat mozgott a babám viszont ma elég keveset rugdalt de 3-4óránként mocorgott! Lehetséges hogy a front hatott rá? Vagy baj van?
Mi lehetett ez? Kb 30 perce fulladásos érzésem volt és alig kaptam levegőt a szívem meg majd ki ugrott a helyéről, de 5 perc alatt elmúlt. Az az igazság, hogy keveset mozgok :S,16/f
Miért van az, hogy az emberiség az elmúlt évezredekben vajmi keveset fejlödött a tudományban most meg az utóbbi 200-300 évbe óriásit haladtunk elöre?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu