Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tényleg igaz lenne? eujdshop...

Tényleg igaz lenne? eujdshop oldalon 80-90% kedvezmények vannak a scooterekre, túlzónak találom. Én néztem be valamit, vagy ez tényleg igaz. ( keveset aludtam az elmúlt 3 napban, lehet a szemem kápráziik, ezért kérdezem)

Figyelt kérdés

2017. júl. 17. 16:10
 1/5 anonim válasza:
Nem tudom, nekem is elég gyanús :D Egyik ismerősöm haverja rendelt már onnan elvileg. Remélem igaz :D
2017. júl. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
2017. júl. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Sajnos én rendeltem, de a termék nem érkezett meg :( Ha jobban megnézed az oldalt (én csak utólag néztem), nincs cég név és elérhetőség. Ne rendeljetek!!!!
2017. aug. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia. Én is rendeltem, de nem kaptam meg. A bankkommal felvettem a kapcsolatot, ők letiltották a bankkártyámat is amivel fizettem, mert az oldalról kiderült, hogy nem biztonságos!!! Szóval senki ne rendeljen! Elindítottunk egy reklamációs folyamatot, de nem hiszem, hogy visszakapom valaha is a pénzem. :(
2017. aug. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem se jött meg.

2017. szept. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!