Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Iphone 7 plusz valaki rendelt...

Iphone 7 plusz valaki rendelt már a MobilCorner boltból?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nézegettem a MobilCorner boltot és az árai elég jol voltak, és nem is írnak rólla olyan rosszakat. Engem az érdekel, hogy valaki aki már rendelt onnan Iphon 7/7 plus-t arról az oldalról azok: Eredeti telefont kaptak-e, eredeti Apple garanciát kapott-e. Aki már rendelt onnan ha, bontatlan volt-e a dovoz, mindme gyári tartozék megvolt e hozuá. Hasonló értèkben telefont az is írhat.igen lehet onnan szeretnék telefont venni, de bármilyen vélemény jöhet az oldalról. Előre is köszi.



#Apple #iPhone #tapasztalat #eredetisèg #nagyobbérték
2017. júl. 25. 06:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi két telefont is onnan rendeltünk, bár nem iPhone 7s-t, hanem egy SE-t, illetve egy Galaxy S6-ot. Mindkettő eredeti, garancia megvan, doboz sértetlen (Apple matrica is benne volt a dobozban), úgyhogy összességében elégedettek vagyunk ezzel az üzlettel.
2017. júl. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, egy kis kiegészítés: a Galaxy S6-hoz rendeltem egy szilikon tokot és egy sima fóliát is (kb 900 forint). A csomagban a tokon kívül a fólia helyett üvegfólia volt (kb 3000 forint). Nem tudom, hogy tévedésből, vagy ajándékból küldték, de örültem neki.
2017. júl. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

" a fólia helyett üvegfólia volt (kb 3000 forint)."

Beszerzési áron kevesebb mint 300 forint.

[link]

2017. júl. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Itt nagyon sok vélemény van, nyugodtan rendelj szerintem. :)

2017. júl. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!