Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ti miért választottátok az...

Ti miért választottátok az Apple márkát?

Figyelt kérdés
Nyilván ez a kérdés azoknak szól,akik iphone,ipad,imac stb tulajdonosok. Mi volt az elsődleges szempont,hogy az Applet választottátok? Állásinterjúra megyek és ehhez kellene a segítségetek,hogy lássam egy kicsit,hogy Magyarországon jelenleg mely szempont alapján részesítitek előnyben az ő termékeiket.(kort és nemet is ha lehet)Köszönöm!

2017. júl. 30. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem tetszik az android atlathatatlan rendszere, iphone meg olyan, mint a kilincs, kb. 24 eves no
2017. júl. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Én röviden azért választottam a márkát, mert it just works. Kiveszed a dobozából és használod. Időtállóbbak mint bármi más(családban i4,i4s, 2008 early macbook tökéletesen teszi a dolgát, pedig már nem fiatalok.) Vírus, fagyás, operációs rendszer ujratelepitgetés, megőrülés ios-en macos-en egyszerűen nincsen. Az operációs rendszerben minden evidens és egyszerű. Nem mondom hogy a konkurencia rossz mert nem az, de nekem mostmár többet ér az ha egy használati tárgyal nem kell mókolnom hogy működjön rendesen, egyszerűen csak kiveszem a dobozból és működjön kész. 24/F
2017. júl. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Én azért választottam a márkát, mert minden évben sok órát utazok repülőn és iskolába (külföld) kell laptop. A Macbook könnyű, vékony és semmilyen más márka nem bírja eddig töltés nélkül. Ráadásul minőségi anyagból készült gép. Operációs rendszere jól optimalizált és minden szoftver van rá, amire szükségem van. Arról nem is beszélve, hogy esztétikus mind a hw, mind pedig a sw. Mutass nekem olcsóbb Windows gépet ugyanezekkel a tulajdonságokkal. Én még nem találtam, csak hasonló árban.


15 / F


Apu is ezért használ Macbook-ot. Mind otthon, mind munkahelyen. Egy stabil, értékálló gépre volt szüksége. Neki az Ipad és Iphone is nagy kedvence. Ugyanúgy stabilitás, esztétika, magas akku idő miatt.


42 / F


Anyu azért szereti a Macbook-ot, mert nem érdekli az informatika. Ő csak használni akarja a gépet, nem pedig újratelepíteni, vírust írtani, stb. Tetszik neki, hogy bekapcsolja és működik. A gépet és operációs rendszert nagyon ízlésesnek tartja.


33 / N

2017. júl. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Win-es gépemen épp most fut egy videókártya frissítés, mert egyik napról a másikra akadozik a hang amikór videót nézek vagy zenét hallgatok. Nem vagyok benne biztos hogy ez megoldja, utána ránézek a kodekre.

Amint lehet váltok is mac-re, egyelőre az anyagi helyzetem nem engedi. iPad, iPhone és iPod tulaj vagyok, egyszerűen prémium érzetet kelt a terméket kinézete, anyaghasználata, egyszerűsége. Szeretem, hogy összhangban vannak az eszközeim, egy Macbook-kal teljes is lenne a kép.

2017. júl. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Előző vagyok, ez lemaradt: 22F
2017. júl. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

10 éve váltottam először apple-laptop, majd asztali gép is apple lett, majd iphone, ipad illetve hozzájuk apple-kiegészítők (watch is van, általában alváshoz veszem fel, vagy futáshoz).


Stabilitás, minőség, "just works" feeling. Öreg vagyok már ahhoz, hogy én legyek a gépemért, mobilomért és ne fordítva. Nem fogok hekkelgetni, drájvereket vadászni, romot főzni.


34/F

2017. aug. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ipad air volt az első Apple termékem. Akkor 2 dolog miatt vettem.

Küllem és kiváncsi voltam tényleg olyan jó e amilyenek mondják.

Leginkább az utóbbi volt a elsődleges szempont. Mondanom sem kell...nem csalódtam.

Lassan 4 éves és ugyan olyan jól működik mint amikor vettem.


Most januárban vettem egy iphone 7plus-t .

Itt az ipad böl indultam ki, hogy mennyire bevált és ezért döntöttem az iphone mellet.(na meg persze mindig is tetszet az iphone)


Szóval röviden az első Apple termékemet próba kép vettem a többit meg a jó tapasztalatok miatt vettem/fogom venni.

2017. aug. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lemaradt

20/f

2017. aug. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Van egy Macbook Airem:

-Ez 2017-ben nem feltétlenűl igaz, de az elmúlt években nem nagyon lehetett hasonló minőségű latopot kapni olcsóbban.

Lehetett ugyan olyan erős vagy erősebbet, de csak kompromisszumokkal.

Pl.: Vastagabb, műanyag borítás, nehezebb, kisebb aku élet, sokkal rosszabb trackpad stb...


-Sok ember jobban szereti a MacOS-t.


-Szerintem sokkal könnyebben használható a trackpad gesturök miatt. Még soha sem kellet egeret használnom... ami elképzelhetetlen lenne egy windows alapú laptopon.


-Kevesebb Mac felhasználó van ezért kevesebb vírust írnak rá, nem lehetetlen, de nehezebb Mackel vírusokat összeszedni.


-Itt is vannak néha idegesítő frissítésre felhívó figyelmeztetések, de nem fog random kikapcsolni a gépem munka közben ha nem frissítek vagy bekapcsolásnál 20 percet váratni amíg frissít.


-Még soha sem kellet újra indítanom a gépet. Igaz, a mai gépeknél már nem annyira, de 2-3 éve a windows laptopokkal mindig történt valami :S


-Az új Macbookokon már nincs, de nagy kedvencem a mágneses töltő csatlakozó. (sok új windowsosnál már van. pl.: Surface Laptop)


-Nagyon jól szikronizálhatod más Apple termékekkel.


Van egy Iphone 6Sem:

Itt leginkább az OP rendszer dönt. A hardware ebben a kategóriában nagyon hasonló.


Van egy Ipad Minim:

Amikor megvettem (2012) az Apple csinálta a legjobb Ipadokat... Mindenben jobbak voltak a versenytársaknál.


Van egy Ipod Touchom:

Akkoriban elég furcsa kínai MP4 lejátszók vették csak fel a versenyt... nagyon más nem volt ebben a kategóriában.



Általánosságban sokkal jobban igényesebben nézneki ki az Apple termékekkel és a minőségük is jobb. Még így is néha kicsit túl árazottak, de ha megengedhetjük mért ne vennénk meg a legjobbat?

2017. aug. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9# vagyok. 20 éves fiú.
2017. aug. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!