Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ti miért választottátok az...

Ti miért választottátok az Apple márkát?

Figyelt kérdés
Nyilván ez a kérdés azoknak szól,akik iphone,ipad,imac stb tulajdonosok. Mi volt az elsődleges szempont,hogy az Applet választottátok? Állásinterjúra megyek és ehhez kellene a segítségetek,hogy lássam egy kicsit,hogy Magyarországon jelenleg mely szempont alapján részesítitek előnyben az ő termékeiket.(kort és nemet is ha lehet)Köszönöm!

2017. júl. 30. 15:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
85%

Lassan 8 éve vásároltam az első apple termékem ami egy ipod shuffle volt. Az ok egyszerű: nem találtam más, ennyire pici zenelejátszót a piacon amibe nem kell külön memóriakártyát dugdosni, illetve ilyen hosszú üzemidővel sem találkoztam más gyártóknál. Utána következett 2 évre az első iMac-em, mert baromira untam a PC-s marháskodást, hogy kisebb-nagyobb távlatokban, de minden alkatrész elavul, elromlik, megszűnik a driver támogatottság, stb. Ez ugyanakkor előnye is a PC-nek, sokáig imádtam is bütykölni, de olyan intenzív használat mellett amire nekem kellett, gyakorlatilag 2-3 havonta igényelt egy újratelepítést, mindemellett látványosan lassult az idő előrehaladtával, fagyások, összeomlások bármikor előfordulhattak. A lassulás/fagyás fogalmával OSX rendszeren nagyjából 4 év használat után találkoztam először, amikor először láttam a "strandlabdát". :) Ez részben az én hibám is volt, mert elavult rendszert használtam, leragadtam a 10.7.5-ös OSX-nél, mert az általam használt program (Logic Pro 9) az újabb verziókon kevésbé működik már optimálisan. Azóta persze Logic X-re váltottam és Sierra alatt használom és 100%-osan meg vagyok vele elégedve.

Szóval számomra a végletekig optimalizált, kiforrott, tökéletesen összeválogatott hardvereket testesíti meg, amit kényelmesen, minimális interakció nélkül is azonnal lehet használni sok-sok évig. (29, ffi)

2017. aug. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!