Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik olyan rendszer, hogy...

Létezik olyan rendszer, hogy gyártósoron megnyomnak egy gombot és egy az csipogást, vagy rezgést ad ki egy a gyárban megtalálható csipogón?

Figyelt kérdés
Van egy olyan rendszer ahol gombot nyomnak és egy nagy kivetítő jelzi hova hívtak szakembert,ez még hangjelzést is kiad,de nekem egy csendesebb megoldásra lenne szükségem. Egy csipogóra.

2017. aug. 10. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
Van ilyen, külön értelmi fogyatékosok számára kifejlesztve, háromszor mondja, hogy csip-csip-csip.
2017. aug. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
29%

Ahogy Pistike a termelést elképzeli.

A valóságban a termelés folyamatáért felelős technikusnak rálátása van az egész rendszer pillanatnyi állapotára, ha bármelyik gépnek valami fáj, akkor még azt is tudja hogy pontosan mi a baj.

Gombot nyomni, meg kivetítő... ez nem az OBI, ahol bemondják, hogy "kérünk egy szaniteres kollégát az ügyfélszolgálatra"

2017. aug. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Fogalmatok sincs hogy nekem miért van ilyenre szükségem,választ adjatok ne pedig provokáljatok.

Az amit te írtál kijelző van olyan és használják is.

Az amit pedig én kértem egy külön szakemberünkhöz kell akinek ritkán kell a gyártósorra mennie,mert nem ez a főbb dolga,viszont az operátoroknak pedig könnyíteni szeretnék azzal hogy ne kelljen ide oda futkosniuk és keresni a szakembert. Telefont pedig tilos használniuk,így jött szóba a csipogó.

Kivetítő valamint egy hangos jelzés mint a technikusoknak túlzás lenne,tekintve hogy a megnevezett szakember irodában dolgozik.

2017. aug. 11. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!