Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van valamilyen rendszer az...

Van valamilyen rendszer az idegen fajokra, ahol a nevük és a külsejük is megtalálható?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 16:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
erről 404, diator meg Szenthelyi Árpád tudna mesélni, ők hozakodtak elő itt annunakikkal, reptoidokkal, lumbulábiakkal meg guargumikkal... :DDD na meg elvileg el is rabolták őket szóval csak láthatták hogy nézneki ki.
2013. ápr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
diator, nem tudod, hogy hol lakik 404 ?
2013. ápr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem igazán tudom, én is csak egyszer láttam, amit mutatott magáról képet.


Az igazság valószínűleg az hogy budapesten.

-konkrétan nem tudhatom mivel ő is külföldről menekült ide mivel benne volt valamilyen programban az idegenekkel kapcsolatban.


Ő már járt másik bolygón, nekem mutatott bizonyítékot az idegenekkel kapcsolatban.


A lényeg hogy lehetséges hogy az ő idegeinek a bolygóján van.

2013. ápr. 23. 08:01
 4/15 Jézus :) ***** válasza:
2013. ápr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

bocsáss meg utolsó, de ez nem vicces.


Ezek nagyon komoly dolgok, a mi világunk tudományunk egy olyan világban él ahol a központi bolygó a föld!


-új utakat kell tennünk más világok megismerésében, lehet hogy a földön nem fogunk minden kérdésünkre választ kapni!

2013. ápr. 23. 12:31
 6/15 anonim ***** válasza:
Máshol fennvagy a gyakorin kívül ?
2013. ápr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem mashol nem vagyok fent. nem tartom fontosnak
2013. ápr. 23. 19:09
 8/15 Jézus :) ***** válasza:
100%

A legnagyobb tévedés, mikor magunkat az univerzum közepének képzeljük. Mikor azt hisszük, hogy vagyunk mi és vannak a "kisebb" többiek. Ez mutat a kifejledt énközpontúságra, más néven a jó "dagadt" egóra. Miért nem lehet elfogadni az életet úgy ahogy van, mindenféle felsőbbrendűség nélkül?

Nem akarok szemétkedni, de tudnátok egy bizonyítékot is mutatni idegen lényekről, nem a régmúltban, hanem napjainkban akik folyamatosan látogatnak minket?

Győzzetek meg az igazatokról. Tényleg kíváncsi vagyok, és lehet még tanulok is valamit.

2013. ápr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

úgy értettem, hogy az emberek elgondolása a dolgokkal kapcsolatban úgy hiszik hogy a mi bolygónk áll a világközepén, "mert máshol nincs élet"


Ez nem igaz! a világegyetemben több ezer helyen van még élet.


Tudom nehéz elhinni, amíg az ember nem a saját szemével lát egy másik bolygóról jövő lényt!


Sok fajta inteligens élet létezik, én kettővel találkoztam! Az egyik már nem élt, videó felvételről láttam amit 404-mutatott, soha hozzá hasonlót nem láttam , a videó felvételen lévő anyag hihetetlenül tiszta volt és minden kivehető volt rajta!!!!!!!!!!!!!


-a másik lény amivel találkoztam , úgy sorolnám be-mint egy átmeneti lény a fizikai test és az energia átmenete között lévő "valami"

találkozásom ezzel a lénnyel hihetetlen dolog volt!


-tudom, hogy nehéz elhinni de csak azt mondom ami igaz, és attól függetlenül is igaz lesz, hogy ha te elhiszed vagy sem!

2013. ápr. 23. 21:15
 10/15 A kérdező kommentje:

Örülök a kíváncsiságodnak...



-az a helyzet hogy rengetek lény látogat minket, vannak köztünk is beépülve, ezekről a dolgokról a usa kormányának és a nasa nemzetvédelmi titkos hivatalainak is tudomása van.


-jelenleg sok olyan lény él a földön amik már több szár vagy több ezer éve itt él a föld alatt.


-vannak lények akik nem rég vannak itt, de bázisokat hoztak létra az óceánjaink alatt...



-az idegenek többsége nem hat ránk globális veszélyt (de vannak esetleges elrablások vagy fizikai ahéziok)


-a lényeg hogy léteznek!



-nem tudom mikor jön el az a pillanat amikor felfedik magukat, de ez komplikált dolog lehet az idegen lények fejlett civilizációi között...

hiszen ezek a lények, kapcsolatban lehetnek egymással és megtudakolhatják a mi létezésünket, ha egy felfedné magát akkor a többi is lehetségesen felfedné magát ami konfliktusokkal járna, ezeket a idegen lények is tudják és a mi nemzetvédelmi titkos szervezeteink is(itt a usa kormányát értem vagy más nagyhatalmi kormányokat)


-A bizonyíték, az amit mondok... Elég abszurd tudom, De amit mondok igaz!

-honnan veszem hogy igaz?

onnan hogy én találkoztam egy lénnyel , egyel pedig videón! Olyan videón ami igazi- egy olyan videóval amihez csak jelszóval lehetett hozzá férni! Egy olyan videóval ami 2 percig volt elérhető amit 404-nek köszönhetek...



Üdvözlettel: diator.

2013. ápr. 23. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!