Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hamarosan tervezek venni egy...

Hamarosan tervezek venni egy kezdő e-cigit, tudtok tippeket adni?

Figyelt kérdés
Előszőr is pl nektek mi a kedvenc liquid-etek és azt honnan szerzitek be? Egyéb tippeket is megköszönöm, pl azt hallottam, hogy új porlasztó esetén pár cseppet kell élőre bele folyatni, mert úgy nem lesz füst íze. Valami hasonló tippeket, köszönöm.

2017. szept. 2. 15:14
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:
Attól ügg milyen a patron, nem mindegyikbe kell előre csepegtetni. Nekem ego aio van, nem a legjobb, de otthonra tökéletes. Na abba kell a porlasztóba 3-4 cseppet első alkalommal, hogy első izzításnál ne égjen meg. Jelenleg dohányboltban veszem a liquideket, de 1600 kb., szóval rendelni fogom netről, keress rá google-ben, sok ilyen van, nekem a nosmoke.sk bevált. Youtube-on rengeteg videót találsz ezekről amúgy.
2017. szept. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!