Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért ugrik vissza az ecigim...

Miért ugrik vissza az ecigim wattage módba amikor TC módban használom? Nikkel huzalt használok, a készülék egy istick pico.

Figyelt kérdés
2017. szept. 15. 17:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanezt csinálja, viszont én most vásároltam. Azt hittem SS huzallal adják, de utána olvastam és kiderült, hogy gyárilag kantál huzalt raknak bele amit csak wattage módba lehet használni.

Ha biztosan tudod, hogy nikkelt használsz akkor sajnos nem tudom mi lehet a probléma :( Fórumokon azt írták, hogy esetleg valami csatlakozási probléma van a kazánnál. Sajna annyira én sem értek hozzá... csak ennyit sikerült kiderítenem.

2017. okt. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!