Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Űdv mindenki lenne 1 olyan...

OLYMPUS kérdése:

Űdv mindenki lenne 1 olyan kérdésem hogy play árúházban létezik e olyan program ami képes a memória kártya tárhelyét ramként használni?

Figyelt kérdés
Azt szeretnèm hogy a memória kártyával bőviteni a ramot van ilyesmi ???

2017. okt. 11. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz rettentően gyors adatátvitellel rendelkező kártyára volna szükséged, illetve minimum root jogra, de inkább teljes kernel csere.
2017. okt. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A Ram lényegét vesztenéd el vele a gyorsaságát.
2017. okt. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tegyük fel 4GB ramot akarok csinálni a telómba megvan hozzá a program ami a 4GB-s memória kártyát áttalakitja a sebessége a kártyának nem fontos pc-n kb megoldható a sebbeség feldolgozása nekem csak egy használható szoftver kell vagy play áruházból vagy bárhol máshol de szerintem az lenne jó ami pc-re kell telepiteni és azon keresztűl meg csinálni !!
2017. okt. 13. 21:21
 4/8 A kérdező kommentje:
A sebességet mindig lehet állitgatni nem vesztek ezzel semmit :)
2017. okt. 13. 21:23
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha te ilyen penge IT szakember vagy, akkor hajrá.
2017. okt. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy mai SSD, HDD, illetve (D)RAM sebessége, hozzáférési ideje az adatokhoz:


RAM: 100GB/s | 50,00ns

ROM: 500MB/s | 0,05ms

HDD: 100MB/s | 5,00ms


Magyarul, lehetetlen a küldetésed. Szerinted a mobilgyártók, chipgyártók akik mögött évtizetes tapasztalat, tudomány van, miért nem alkalmazzák a te jól elvervezett, és jól kivitelezhető terved?

2017. okt. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A ROM helyett SSD, elnézést.
2017. okt. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És láss csodát sikerült amit akartam egy ram expander szoftverrel és 3 egyéb programmal 4GB memó kártyát átalakítottam 3GB ramra a play árúházból meg szedtem le egy ram tisztító és gyorsító appot hozzá eddig működik yeeeee !! :)
2017. okt. 19. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!