Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hasonló program, mint a Clean...

Hasonló program, mint a Clean Master? (feladatkezelőnek)

Figyelt kérdés

Volt egy LG G2-m, amin gyárilag volt feladatkezelő, amivel tudtam törölni a RAM-ban lévő felesleges file-okat. Azóta lett egy G3-am, és ebben a telefonban nincs ilyen funkció. Ezért gondoltam letöltök egyet.


Olvastam, hogy a Clean Master manapság már nem olyan jó, mint amilyen volt régen. Lassan már többet árt, mint amennyi hasznot csinálna.


Tehát valami hasonló, de mégis elég jó és megbízható program, amivel meglehet oldani a feladatkezelést?



2016. márc. 27. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
A rendszer magától megoldja az alkalmazások kezelését, feleslegesek az ilyen placebó appok
2016. márc. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Saját nincs?

De itt találtam egy pár Task Manager widget-et: [link]

2016. márc. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Feladatkezelő? Minek?

Az Androidon még az előtérben futó appok se merítik jobban a telefont.*

Ez a lényege, hogy annyi appod van egyszerre nyitva, amennyit akarsz és nem kell feladatkezelni őket.


*KIPRÓBÁLTAM egy 60 órás teszttel

2018. júl. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!