Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A PC-m elég gyenge, ezt...

A PC-m elég gyenge, ezt szeretném bővíteni. Tuningolni. Hogy lehetne megoldani?

Figyelt kérdés

Szeretném ha a PUBG 720p-n Mediumon elfutna 60+ fpssel.

Mostani PC-m:

AMD A10 5800k 3.80hz Proci

AMD Radeon R7 200 Series Vidikari

1x4GB DDR3 RAM (nem tudom hány mhz)

MSi A55M E33 Alaplap

HKC SZ-420R 420 wattos Táp

150,000 FT-om van újítani, beletenni új cuccokat.

A táp maradna, ház van, és csak a gépre költök nem kell se egér, se monitor stb..

Alaplapot szeretnék újat ami támogatja a DDR4-et

Ebből leeshetett, hogy DDR4-es RAMOT szeretnék 8GB-osat

Vidikari MINDENKÉPP kell új!

A procim nemtudom jó-e még a játékok futtatásához, de ha már régi, vagy csak egy kicsit is gyenge/elavult, akkor CSERÉLEM! Mit javasolnátok ebből a keretből újítani? Nem vagyok zseni, nem tudom mire való a HDD és az SSD nem is tudom van-e, ha van akkor milyen található a gépemben. Ha kell az is akkor veszek újat. (HHD/SSD) Mit javasoltok?



2017. okt. 30. 07:45
 1/5 Bihar Valatonon ***** válasza:
Ott már eleve ott kezdődik a dolog, hogy a táp mindenhogy kuka...
2017. okt. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bihar Valatonon ***** válasza:
Ezenkívül Proci is csere ha DDR4 a ram elképzelése, bár szerintem értelmetlen a DDR4el foglalkozni....amúgy meg jobban jársz ha egy számítógépes boltban mindezt elmondod és ott elmondják mi a megfelelő de a tápot szerintem ők is cserére ítélik,,,
2017. okt. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Brandon41 ***** válasza:
#2, én azért nem bíznék a számtech boltokban ebben a kérdésben.
2017. okt. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem ha veszel bele egy GTX1060 Videókártyát Valami 500Watt +-os tápot és még 4 giga ramot futni fog a Pubg. Sőt. Igazából azzal a konfiggal már bármi elfutna :p
2017. nov. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
kevés a 4 giga ram manapság és a tápodat illetően inkább nem mondok semmit,én cserélném mihamarább:DD.Nézz utánna a grafikus magos AMD-procikat milyen VGA-val érdemes párositani és akkor még némileg erősitheted a grafikus teljesitményedet nekem is volt ilyen foglalatú gépem-A6-5400K- és hát a ramokat kivéve megszabadultam tőlle igaz az A6-5400K jóval gyengébb masina pláne multiban mint a tied de ami az egyszállas teljesitményt illeti nem is biztos:D Sok Sikert.
2019. márc. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!