Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretnék venni egy 800-1000x...

Szeretnék venni egy 800-1000x nagyítású mikroszkópot. (többi lent) Ez jó-e?

Figyelt kérdés

Én erre a mikroszkópra gondoltam: BTC BIM 135 ( [link] (3-dik) mikroszkópok baktériumokat illetve sejteket szeretnék vele vizsgálni.

Hogy ez megfelelő e hozzá vagy ti mit javasoltok?



2017. okt. 30. 15:43
 1/2 Marci71 válasza:
Természetesen jó erre. Általános biológiai mikroszkóp. Legfeljebb azon kell elgondolkodnod nem járnál-e jobban esetleg egy használt műszerrel. Kb ilyen áron tudsz venni egy valamikori csúcs műszert ami sokkal jobb mint ez, és még a tervezett avulás korszaka előtt gyártották. Egy új Zeiss mikroszkóp ma is egy vagyon, de használtan már egész elviselhető áron is lehet kapni. Persze használt gépnél számítani kell arra hogy esetleg még költeni kell rá. persze ezt mindenki maga dönti el. Nekem több használtan vett mikroszkópom van és mindegyik működőképes.
2017. nov. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat fontolóra veszem.Jár a pacsi (:
2017. nov. 11. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!