Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kb mikor jön meg a csomagom?

Kb mikor jön meg a csomagom?

Figyelt kérdés
Hétfőn kb. 13 óra körül rendeltem egy fontos csomagot az emagról ami szombatra kellene. Szerdán úgy nem volt munkanap ezért érdekelne hogy szombatra megjönne-e. Semmit nem ír ki, csak azt hogy "rögzített rendelés. Értelmes válaszokat kérek! Köszönöm

2017. nov. 2. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor elvileg még nem adták fel.

De azért még megjöhet. Általában 1-3 munkanap szokott lenni.

Amit rendeltél, az raktáron volt?

2017. nov. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha kapsz egy "Elküldve" üzit, akkor másnap jön a csomag.
2017. nov. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Olvastam itt egy két dolgot és volt akinél végig ezt jelezte. Amúgy igen, raktáron volt. Az baj ha nem az emag forgalmazza, hanem egy partnercég?
2017. nov. 2. 13:18
 4/7 A kérdező kommentje:
Ugy értem a bajt hogy több idő a kiszállítás :D
2017. nov. 2. 13:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Az le van írva a szállítási feltételeknél, hogy ha partnercég forgalmazza, akkor annak a feltételei az irányadóak. Nézz rá annak a cégnek a honlapjára.
2017. nov. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindkét dologból azt irta: "márcsak két darab!" , de megnéztem és volt raktáron. Remélem szombat előtt megjön..
2017. nov. 2. 13:20
 7/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem, és semmit információ. Pedig részletesen megnéztem. Amugy az R-Mobile Webshoptol (talan) rendeltem az emagon at. Telefonon vagyok, igy nagyon normalisan sem tudok hozzajutni az informaciokhoz
2017. nov. 2. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!