Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen ötletetek van hang...

Bariii kérdése:

Milyen ötletetek van hang nélküli ébresztésre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az ősök együtt alszanak, de fater hajnali 4 kor kel, anyum pedig 5 kor és állandó probléma, hogy anym előbb felkel fater ébresztő órájára(telefon, vekker stb.)

Létezik valami ami esetleg hang nélkül ébreszt, vagy nincs valami jó öteltetek.

Most vettem magamnak egy Xiaomi MI band2 készüléket, amin be lehet állítani, hogy ébresszen, ekkor elkezd a kezeden rezegni. Arra gondoltam, hogy majd odaadom neki kipróbálásra, csak félek, hogy ez lehet nem lesz elég. Esetleg egy kifejezetten erre való valami?

Köszönöm előre is! :)



2017. nov. 5. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
2017. nov. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ébresztős karóra. Öt évig azzal keltem minden reggel...
2017. nov. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Baromi egyszerű. Beállítja a telefont, hogy csak rezegjen az első ébresztésnél. Ha nem kel fel, akkor még mindig ott van a csörgő ébresztő. Én mindig a rezgésre kelek.
2017. nov. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kutya.

Ha pisilni kell, képen nyalja a gazdit, arra az még másnaposan is felébred.

2017. nov. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

miband2 a legjobb és legolcsóbb megoldás

akármilyen mélyen alszik, a rezgésre fel fog kelni

2017. nov. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Okés köszönöm a válaszokat!

Akkor majd kipróbáltatom vele mi bandet.

2017. nov. 6. 21:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt Mi Band 2-m, nemrég adtam el. Hasonló okok miatt vettem meg, de szinte sosem ébredtem fel rá.

Lehet valami elektronikus kütyüt is csinálni. Két érintkező a testedre, amikre pár tíz voltos feszültséget vezetsz ciklikusan. Tulajdonképpen ez áramütésekkel ébresztene fel. Vagy mondjuk valami erős lámpát kell irányítani oda ahol alszol és bekapcsolni mikor ébresztés van, hátha a fényre felébredsz.

2017. nov. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!