Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fekete pénteken szeretnék...

Fekete pénteken szeretnék venni egy laptopot. Tudnátok ajánlani? A többi lent:

Figyelt kérdés

Ezek amik fixek legyenek:

4GB RAM, 500GB tárhely, win 10 op rendszer ami lényegesebb.

Videokártyákhoz nem igazán értek és itt lenne a probléma választásnál.

Milyen márkájú/típusú gépeket tudtok ajánlani amit főleg netezésre, filmnézésre és egy olyan Sims 3 játék futtatására alkalmas lenne?

Árban max 100.000 ft-ig!



2017. nov. 10. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
24%

Az mindegy, hogy Windows 10 vagy akár Windows XP van rajta, ugyanis azt teszel rá, amit csak akarsz. A RAM sem annyira lényeges, mert lehet bővíteni, úgy ahogy a tárhelyt is. [link] Ez bár drágább, szinte 200.000, de fekete pénteken úgyis olcsóbb lesz.

Vagy itt van egy Lenovo: [link] Ebben SSD van, így bőven elég gyors, de, ha több dolgot akarsz tárolni rajta, akkor bővíteni kell, ugyanis csak 128 GB.

[link] Ez is jó, de ugyanaz a helyzet, mint az előzővel.

[link] Nagyjából ugyanaz.

[link] Ez eléggé megfelelő.

[link] [link] [link] Ezek is

Szerintem ezek közül válogass

2017. nov. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

100-ért nem kapsz normális gépet. 120 körül indulnak az i3-as HP 250 G5-ök, az alatt csak a szemét van. Ráadásul olyan boltokat ajánlott az első, ahol nem magyar gépeket árulnak, így ha valami baja lesz, óriási szívások jöhetnek, akár az egész gépet bukhatod.

Keress egy megbízható használtgépes boltot, 100k-ért ott válogass (laptopszalon, laptopsystem, notebooksystem). Üzleti gépekből elég jókat kapsz már ennyiért és ha boltban veszed, akkor garancia is lesz rá legalább fél év.

2017. nov. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Op rendszer telepítéshez nem értek, bajlódni nem szeretnék vele azért is írtam igazából. A tárhely nem túl lényeges mert nemrég vettem 1TB külső vinyót tárolási célra, de nem árt ha ezen is van hely ha netán gond lenne a külsővel.

Igen 100.000 alatt nem sok jó van de sokat nem szeretnék rákölteni mert majd az asztalit akarom feltunningolni a későbbiekben.

Ez csak egy kis plusznak kell, meg hordozhatóság miatt is.

Úgy hogy köszi a tippeket.

2017. nov. 11. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!