Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen laptopot tudnátok...

Milyen laptopot tudnátok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
Sziasztok olyan laptopot keresek amin lehet játszani viszonylag jól tehát ram + valami viszonylag jó videókártya de viszont lehetne rajta dolgozni is mint archicadot használni fagyás nélkül és max ár olyan 225 000 lenne.

2017. szept. 3. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Olyat keress ilyen árban amiben i5 CPU, 8 GB RAM és GTX 950M vidkari van.

Példa: ACER Aspire E5-575G

2017. szept. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szántóvető ***** válasza:

220 körül kezdődik az asus rog,4 magos intel procival és 960m karival.ennyi pénzért jobbat ill erősebbet nem találsz.

"+ valami viszonylag jó videókártya" ez a kártya az asztali 750ti szintjén van tudásban.

2017. szept. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

őszintén én játékok terén a cod4 re gondoltam :D

meg valami mmo-ra a mostani már nem igazán bírja a dolgokat meg konkrétan már le akar törni a képernyő xd

2017. szept. 3. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!