Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen laptopot tudnátok...

Milyen laptopot tudnátok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdem az egyetemet és új laptopra lenne szükségem. Sajnos túl sok pénzt nem tudok kiadni rá, maximum 100 ezer forintig keresnék, ami ár-érték arányban is jó. A laptopot alap dolgokra használnám, amit fontosnak tartok az az, hogy minél tovább bírja az aksija, valamint könnyű és vékony legyen. Tudnátok nekem valamit ajánlani?
2017. aug. 18. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyanokat nezegess, amiben legalabb intel i3 processzor van, meg ssd. Legolcsobban a Lenovo IdeaPad 110-et talaltam, ez 110ezer Ft. Ha viszont nagyobb, de lassabb tarhely kell, akkor 100ezer forint korul is talasz i3 procival szerelt gepet. En biztatlak az SSD-s gepre, sokkal gyorsabb mint a HDD, foleg, ha win10et szeretnel hasznalni.
2017. aug. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajna 100.000 kevés.


Ez már jó, érdemes olyat venni ami egy jobb márka, pl. ez, Asus:


[link]


i3 cpu, windows 10, 4 GB ram, 500 GB Hdd.

2017. aug. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Irreálisak a követelményeid ilyen kevés összegért.
2017. aug. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek az ajánlásokat! Úgy tűnik mégsem annyira irreálisak, mivel sikerült találnom egy megfelelő laptopot 90 ezer forintért. :)
2017. szept. 1. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!