Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megéri még windows 7 használni...

Megéri még windows 7 használni manapság?

Figyelt kérdés
:?

2017. nov. 11. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak az van, akkor igen...
2017. nov. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem xp-m van haha
2017. nov. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hardver függő (leginkább CPU, GPU). Ha már Skylake (6. generáció) procid van, szerintem akkor már Windows 10 jobban megéri.

Én is most fogok fejleszteni egy Kaby Lake (7. generáció), vagy egy Coffee Lake (8. generáció) CPU-ra, illetve egy GTX 1060-ra.

Sajnos a windows 7-en már nem a legjobb. A Windows 10 a jobb DirectX támogatottsága miatt jobb. A hírek szerint 2020 körül jár le a Windows 7 támogatása.

Én sem örülök, ha rajtam múlna, 10 év múlva is Windows 7 futna a gépeimen.

2017. nov. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönom
2017. nov. 11. 12:25
 5/5 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:

Ha te elégedett vagy vele, használd. Nekem már évek óta Windows 10 van és nem adnám semmiért. Szerintem alapvetően sokkal jobb, mint eddig bármelyik. De persze ízlés kérdése.

A 7 is támogatott lesz még jópár évig, addig még simán használhatod.

2017. nov. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!