Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért van manapság több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van manapság több férfi, aki nem tud gumit használni?

Figyelt kérdés
Én ahogy hallottam, apáink korosztályánál még nem volt ennyi kiszakadt, meg meglátja és lelankad gond...miért van ez?

2015. nov. 24. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nők egyre több hatalmat kapnak, a régi, inkább férfiközpontú rendszer kezd a másik oldal felé billenni, ami szépen lassan felőrli a férfiak önbecsülését.
2015. nov. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért, amiért több a nem kívánt terhesség a fiatalok körében, az abortusz, a tini mamiság... Korábban "érnek" be elvileg a mai fiatalok, korábban kezdenek el szexelni, persze kis tudatlanok még, és nem is akarnak, nem is használnak óvszert, merthogy "óvatosak" lesznek, stb... itt GYK-n is olvashatjuk a sok óvatosság eredményét sajnos.
2015. nov. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert a szülők nem világosítják fel őket.
2015. nov. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Érdekes jelenség annyi szent. Én speciel 18 évesen kerültem először ágyba, szintén érdekes, hogy már akkor is gumit használtam, és még érdekesebb, hogy nem lankadtam le egy pillanatra sem. Azóta is használok, mert bárki hibázhat, még én is, ugyanúgy állok gumiban, mint anélkül.
2015. nov. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Személyes véleményem az, hogy egyre több nő szed fogamzásgátlot.. az én drága párom 20 évesen nem tudta helyesen használni (ugye végét benyomni h ki ne lyukadjon stb) ;) Szóval nem mindjárt a tul fiatalokat kell elohozni, én is 16 evesen vesztettem el a szuzessegem, de nem bantam meg mivel akkor nagyon boldog kapcsolatban eltem az akkori parommal bar csak masfel evig. :)
2015. nov. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Talán nem a gyk hozzászólásaiból kéne messze menő következtetéseket levonni.
2015. dec. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!