Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tamás vagyok kezdő gitáros...

Tamás vagyok kezdő gitáros még nincs úgy komolyabb motyóm, ezért szeretném tőlletek kérdezni hogy van egy elevation eg-10j kicsi kombóm és egy vermona regent 150k kombóm a kicsin van torzító a nagyon nincs?

Figyelt kérdés
én ezt úgy oldottam meg hogy a kicsi kombóba megy a gitár a kicsi fejhallgató kimenetéről megy a nagy kombó gitárbemenetére a kicsi kombó gain 10-ből 7-esen van a hangerő viszont 10-ből 1-esen van hangerőt a nagy kombón állitok csak használhatom-e így kb 2-3hónapig nem teszek bennük kárt elektronikailag?

2017. nov. 12. 12:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Addig amíg a fejhallgató kimenetéről vezéreled ki addig nem lesz baja. A hangszóró kimenetet pedig ne kösd soha közvetlenül benenetre.
2019. szept. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!