Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van különbség egy 5. 000...

Van különbség egy 5. 000 Ft-os és egy 20. 000 Ft-os hamisítvány óra között?

Figyelt kérdés

Úgy értem mindegyikbe gagyi a quartz szerkezet? Mert akkor nem mindegy, hogy valaki 5 vagy 20 ezret ad egy ilyen "óráért". Egyáltalán mennyi az átlagos élettartama egy ilyen darabnak?

Láttam egy szép Breitling hamisítványt 20 ezerért és úgy gondoltam, hogy megvenném magamnak. Mivel úgy sem járok olyan helyeken ahol ismerik és nézik is ezeket az órákat simán bevállalnám, csak hát az élettartama kicsit aggaszt.



2017. nov. 22. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy 'szép' replika, ami valamennyire is hasonlít az eredetire nem ilyen áron mozog. Azt a Breitling replikát valószínűleg már méterekről ki lehet szúrni, hogy nem eredeti.

Amúgy nem is a szerkezet a legproblémásabb hanem maga a tok, az üveg, a szíjj amik nagyon rossz minőségűek. Fogalmam sincs, hogy mennyi lehet az élettartamuk mert sosem vettem replikát de nem hiszem, hogy túl sok.

2017. nov. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az se biztos hogy van kulonbseg koztuk, ugyanazt mashol a duplajaert is arulhatjak.
2017. nov. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre mi szükség van? Vegyél egy eredeti más márkát , már 10-20 ezerért nagyon jó órákat lehet venni.
2017. nov. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Senki nem vállalja be a hamisítvány árulásának büntetőjogi kockázatát, aki nem akar nyerészkedni a dolgon. Tehát annyit lehet biztosra venni, hogy az 5000 Ft-os hamisítvány gagyibb, mint bármilyen 5000 Ft-os noname óra, míg a 20000 Ft-os gagyibb, mint bármilyen 20000 Ft-os noname óra. Lehet, hogy mindkettő ugyanazt tudja, lehet, a 20000 Ft-os többet tud, de mivel hamisított termékekre semmiféle értékelő, visszajelző mechanizmus nem létezik, nincs saját márkaneve, amit féltenie kéne, és az esetleges garanciális igényeidet sem tudod jogilag érvényesíteni, ezért aztán semmi okuk nincs bárminemű minőséget biztosítani.
2017. nov. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!