Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Finommechanikai műszerész...

Finommechanikai műszerész OKJ-s tanfolyam?

Figyelt kérdés
Nem tudom biztosan hogy ez finom műszerészet-e vagy sem. Szeretek otthon hobbiból forrasztgatni, meg amire van tudásom megépíteni(nagyon alap dolgok) és úgy gondoltam kiegészíteném a tudásom a témával kapcsolatban. Nagy álmom hogy egyszer összerakjak egy Tesla tekercset, de a mostani tudásommal teljes mértékben lehetetlen. Egyetemre ilyen témában menni nem szeretnék mert csak hobbi szintjén végezném. Tudnátok mondani OKJ-s tanfolyamokat ahol ilyen jellegű oktatás folyik? Köszönöm=)

#elektronika #forrasztás #Tesla tekercs #finommechanikai műszerész
2017. dec. 14. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát pedig a Tesla tekercs legegyszerűbb része az elektronika :D Ha a számodra az "álomnak" számít, akkor szerintem ne...
2017. dec. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én elektronikai technikus képzést végeztem (OKJ-s), ott mi építettünk egy Tesla tekercset. Annyira az anyagtól sem volt távol, így órán kaptunk is hozzá segítséget. Mondjuk nem volt valami nagy projekt, hétfőn kezdtünk el gondolkodni rajta és pénteken már készen volt, pedig 2 napot várunk míg megjött az alapanyag.
2017. dec. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!