Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Munkaügyis elektronikai...

Munkaügyis elektronikai műszerész tanfolyam felvételijén milyen kérdésekre lehet számítani? (aki esetleg volt már ilyenen, vagy ért hozzá, nagyából miket kérdezhetnek? )

Figyelt kérdés
Csak mert mondták hogy nézzek át ilyen dolgokat ami ehez kapcsolódik, de nem tudom pontosan mit is kéne átnéznem

2014. ápr. 4. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Olyanokra amit csak egy szellemi fogyatékos nem tud megválaszolni. Pl kocka térfogatának es felületének a képlete. Nagyon alacsonyan van a léc, de ahhoz, hogy meglegyen a létszám ez kell.
2014. ápr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát akkor én szellemi fogyatékos vagyok, mert ha utánanézek akkor tudom, de most így hírtelen kapásból fejből, nem vágtam ki a képletét! Nem most tanultam már azért, használni meg nem használom, úgyhogy azért elfelejte az ember!
2014. ápr. 4. 17:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor keress egy másik képzést, amúgy se lehet rendesen megtanulni 9 hónap alatt ezt a szakmát. nálunk csak egy embernek sikerült, de az egyetemet végzet és elég magas IQ-val rendelkezett. Amúgy tele lesz képletekkel a tananyag és még programozás is lesz. Kemény dolog.
2014. ápr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát már erre jelentkeztem hétfőn felvételi van, úgyhogy már nincs visszaút, annyira nagyon kemény csak nem lehet, ha 8 általános végzettség kell hozzá, meg 6 hónap csak a képzés
2014. ápr. 4. 21:27
 5/9 A kérdező kommentje:
Villanyszerelő meg még nehezebb lett volna sztem, annál csak könnyebb
2014. ápr. 4. 21:29
 6/9 A kérdező kommentje:
De sztem te valamelyik szakmával kevered ezt, elektronikai technikus vagy nem tudom, mert azt nem hiszem el hogy egy embernek sikerült elvégezni ezt, legalább egy 2-esre nem tudta elvégezni senki? itt vissza kell fizetni a pénzt, ha nem végzi el az ember, úgyhogy ezt nem hiszem, sztem kevered valamelyik szakmával mondom
2014. ápr. 4. 22:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy rendesen megtanulni csak egy embernek sikerült. Visszaolvasva tényleg kicsit kétértelmű, bocsi. A vizsgán csak embert húztak meg, de az egyik kapott részbizonyítványt, mert csak egy modul nem sikerült neki. Az meg, hogy általánoshoz lett kötve irdatlan buta döntés volt, mert minimum 10 osztály kellene hozzá.
2014. ápr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már voltam a felvételin, úgyhogy mostmár biztos ez lesz ha felvesznek, megvan a 10 osztályom amúgy! Hát legfeljebb ha nem sikerül olyan szinten elsajátítani akkor nem dolgozok benne!
2014. ápr. 8. 15:55
 9/9 A kérdező kommentje:
Amúgy a vizsgán mi volt a feladat? és gyakorlaton mit kellett csinálni?
2014. ápr. 9. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!