Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért van minden jó csajnak...

Miért van minden jó csajnak manapság iphone telefonja?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre mostanában ,hogy mindegyik jobb csajnak legalábbis majdnem mindegyiknek Iphone teloja van ,miért vesz minden csaj Iphone-t és miért az olyan csávókra mennek akiknek szintén Iphone-juk van ott is persze iphone 5S felett ezeket tapasztalatból írom?

2017. dec. 29. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Mert ők extrovertáltak, ennek az egyik jele, hogy elvárják, hogy feigyeljenek rájuk, a környezetük visszajelzései alapján élik meg a saját életüket
2017. dec. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Jól írja az első, imponál nekik, ha mindenki látja körülöttük, hogy milyen "menő" cuccuk van, arról nem is beszélve, ha ezt még szóvá is teszik. Ne foglalkozz vele. Átalakítva a mondást: nem az iphone (meg úgy általánosságban a telefon) teszi az embert.
2017. dec. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Nos,nem tudom jó csajnak számítok-e, (valakinek biztosan :D)de Iphone 6S-em van.. Nem azért vettem,hogy villogjak vele,egyszerűen csak jobban tetszik az iOS,mint az android. A páromnak jelenleg egy középkategóriás sony telefonja van, előtte samsungja volt. Egyáltalán nem számított, most sem számít,hogy milyen a telefonja.

Az ismeretségi körömben is van pár iphoneos leányka, de ők sem villognak vele, és a párjaiknak androidos telefonjuk van.

2017. dec. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%

Lehet lanyoknak jobban be jon iphone azert mert ott szebb a rozsaszin. Vagyis en ezt vettem eszre. En lany vagyok de nem szeretem ios-t sem a rozsaszin telefonokat, szemely fuggo. ( ha tetszene a rozsaszin talan nekem is iphone-om lenne ). Annyit tudok hogy 2 szemely van aki utolja iphone-ot meg aki szereti :) es ez nagyon eszrevevodik pl nalam az osztalyba ha felhozodik melyik telo a jobb. Talan ios tenyleg jobb hosszu tavra de izles kerdese.

En is eszre vettem hogy a jo csajoknak iphone-on van de sztem azert mert a barati korukbe is mindenkinek az van es hogy ne maradjanak ki. ( Nem mindenki igy gondolkozik de pl az egyik uncsim igen :) )

2017. dec. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Captain Logic ***** válasza:
90%
Ezt te csak most vetted észre? Már 10 éve így van…
2017. dec. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!