Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kinek van tapasztalata e-book...

Kinek van tapasztalata e-book olvasóval? Nem tudom melyiket vegyem meg, eddig legjobban a Kindle Paperwhite 3 tetszik, a barátom pedig a Kindle Voyage-ra szavaz.

Figyelt kérdés

A másik kérdésem pedig az volna, hogy aki használ e-book olvasót honnan szerzi meg, tölti le vagy veszi meg az e-book könyveket?

Véleményem szerint ha már fizetek az e-book olvasóért akkor már jó volna ingyen hozzájutni a könyvekhez.

Főként angol nyelven szeretnék regényeket olvasni, nyelvtanulás céljából.

Köszi előre is a választ! :)



2018. jan. 5. 23:44
 1/7 Zoli780806 ***** válasza:
78%
Én is sokáig hasonlóképp voltam ezzel. Ha már vettem egy autót, legalább ingyen tankoljak.
2018. jan. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bármilyen Kindle-lel rengeteg jó angol nyelvű könyvet ingyen letölthetsz az Amazonról, és gyakran vannak akciók is. A legolcsóbb is jó, bár ki lehet szúrni a pixeleket az alap 800x600-as, kb. 160 ppi-s kijezőn, de engem nem zavart. A Paperwhite-é jobb, a Voyage-é még jobb felbontású.
2018. jan. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Ott amúgy Kindle nélkül is körülnézhetsz, és igazából külön ebook-olvasó sem kell, van Kindle app.
2018. jan. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :)
2018. jan. 7. 18:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Amazonon vásárolok rá könyveket (és nem, nem gondolom úgy, hogy mostantól jogosult vagyok minden könyvre ingyen). Vannak rajta ingyen könyvek is, de azok is jogtiszták, egyrészt szintén az Amazonról másrészt meg a Project Gutenbergről (ahol joglejárt könyvek vannak).
2018. jan. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
47%
Pl a Booksee egy olyan oldal, ahol rengeteg angol könyv van ingyen, de ha beíród a keresőbe, hogy könyvcím ebook, szinte minden fent van ingyen.
2018. jan. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt ismerem, az eddig keresett könyveim közül egyik sem volt ott megtalálható, de azért köszi! :)
2018. jan. 12. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!