Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Érdemes megtartani a Panda...

Érdemes megtartani a Panda Antivirus Free-t?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem rég lett meg a Windows 10 Home a laptopomon, és a windows telepítésekkor automatikusan le lett telepítve a Panda Antivirus. Olvastam róla véleményeket, sokan nem bíznak benne, és azt mondják, hogy a Windows Defender mellé ne töltsünk le mást... csakhigy ugye ezt nem én töltöttem le.


Ha pedig nem is távolítanám el, jó lenne tudni, hol lehet letinltani az idegesítő üzeneteit. Folyton felugrik es elképesztően zavar, tehát ha törlésre nem is kell sornak kerülnie, szívesen letiltanám...


A válaszokat előre is köszönöm!



#letiltás #laptop #PandaAntivirus
2018. jan. 6. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem Ingyenes verziot semmiből nem erdemes az csak kinalgatja az előfizetést ill. Kamu virusokat jelez amit ha majd megvasarolod akkor kijavit
2018. jan. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Ingyenes verziot semmiből nem erdemes"

Nincs nagy különbség a fizetős és ingyenes változatok között:

[link]

2018. jan. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bubuka508 ***** válasza:
Az hülyeség, hogy a Windows Defender mellé nem kell más vírusirtó, mert az eléggé korlátozottan véd. De a Pandához hasonló az Avira program is, az is állandóan visítozik minden vélt vagy valós gubanc miatt. A Pandát uninstallálás nélkül nem tudom, hogy kell letiltani, de én a Bitdefendert ajánlanám, nekem is az van. Csendes, nem agresszív, a háttérben teszi a dolgát, de hatásos.
2018. jan. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bitdefenderből az ingyenes,esetleg a Kaspersky ingyenes virusirtója még jó.

De ügye azokból elég sokminden ki van szedve :(.

Szerintem távolisd el és tedd föl akár:

[link]

vagy ezt

[link]

Bár a Kaspersky orosz gyártmány...

2018. jan. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!