Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Asztali p. c-n Avira Antivirus...

Asztali p. c-n Avira Antivirus van telepítve de mellé települt az Avira Launcher, mi ez?

Figyelt kérdés
2015. nov. 23. 16:42
 1/4 Budwa ***** válasza:
Az Avira Laucher egy összefoglaló program az Avirához. Ezen belül helyezkedik el az Antivirus, browser safety, system speedup , anti-theft, identity safeguard programok. Lényegében a tálcán helyezkedik el az óra mellett és rákattintva kezeli egyszerre ezeket a programokat. Ez mindenképp feltelepül. Leszedni nem tudod. Semmi hátránya nincs. nyugodtan hagyd fent. Jó vírusírtó, nem fogja a gépet. Ha rákattintasz a laucher-re az óra mellett látni fogod miről beszélek. (piros esernyő)
2015. nov. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,megértettem de akkor leszedhetem-e az Avira Antivirust, ugyanis így "Ketten vannak egy csárdában"
2015. nov. 23. 17:40
 3/4 Budwa ***** válasza:
nem szedheted le. a launcher csak vezérli az antivirust a háttérben. a kettő együtt létezik. Ne töröld egyiket se, mellesleg azt hiszem, ha egyiket törlöd, törlődik a másik is vele együtt.
2015. nov. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a magyarázatot, akkor nem törlöm, de elég nagy helyet foglalnak a lemezen. Tudnál-e ajánlani másik, hatékony ingyenes vírusirtót, ami nem foglal ekkora helyet?
2015. nov. 23. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!