Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, egy kb 100....

Csodabogyesz kérdése:

Mit gondoltok, egy kb 100. 000 forintos lenovo laptopnak mennyire jó a minősége?

Figyelt kérdés
Mostanság szeretnék laptopot venni, kb 100.000 ft értékben, és nem tudom, melyik fajta lenne jó. Olyat keresek, ami nem fagy le,birok rajta filmeket nézni és nem kell órákat várni, hogy betöltsön stb.

2018. jan. 13. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
*bírok
2018. jan. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ivánfekete válasza:
Vegyél drágaban és ASUS t mert azok jobban bírják
2018. jan. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hp-t és Dell-t vegyél ebben a kategóriában. Egyik se nagy minőség, de ezekre legalább 3 év a garancia.
2018. jan. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a csúcs Windowsos notikat is katasztrofálisan lassúnak érzem Ipadhez képest. Otthon 20 ezres Android médiaboxot kötöttem TV-hez erre küldöm ki telefonról, tabletről a képet (okosabb mint az okostévék, pl. tudja Airplayt).
2018. júl. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
...küldöm ki telefonról, tabletről a videót...
2018. júl. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!