Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen digitális fényképezőgép...

Milyen digitális fényképezőgépet ajánlott venni családi képek készítéséhez?

Figyelt kérdés

a cora-ban szeretnék venni,mit adnak hozzá?usb-kábel jár hozzá vagy külön kell venni?mit ajánlott venni hozzá?

köszönöm!


2007. nov. 27. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Milyet akarsz venni? Elsősorban mennyi pénzed van rá? Érdemes a nagy márkák közül választani, ne azt nézd hogy hány megapixel, mert azt csak hülyités, persze valamennyire számit az is. 3-4 Megapixel bőven elég, inkább sokkal fontosabb az objektiv, milyen lencséje, mennyi a fényereje stb.

USB kábel általában jár hozzá, ha elemet adnak, az csak pár kép erejéig elég, venni kell hozzá akkutöltőt és akksit. A töltőnél fontos megbizhatóság, én a mikroprocesszoros töltőt ajánlom: addig tölti ameddig kell, felismeri az akkut, és nem is megy benne tönkre.

Illetve memórikártyát kell még venni és kész.

Remélem segitettem.

2007. nov. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Talán annyit fűznék hozzá, hogy ne a corában vedd, ott ha találsz is eladót nem fog érteni hozzá, nem tudod kipróbálni se. Én eddig bármit érdeklődtem ilyen helyen, fogalmuk nem volt semmiről, kibontani meg nem lehet .

Szaküzletben vásárolj sztem.

A megapixelnél fontosabb az optikai zoom, ma már 10x -es is elérhető áron van, valamint a képstabilizátor, ami szintén legyen optikai. Nagyon tudom ajánlani a Lumix tipusokat, ami Panasonic gyártmány.

( Ferenc köruti Pana márkaboltban nagy akciók vannak, a minap jártam arra, bár a fényképezőket pont nem figyeltem)

2007. nov. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!