Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Camry CR2915 körkéses borotva...

Camry CR2915 körkéses borotva tisztításakor fekete olajszerű dolgot véletlenül eltávolítottam. Okozhat-e gondot? SOS!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már lassan egy hónapja megvan a Camry CR2915 borotvám.

Mai nap gondoltam, hogy megtisztítom.

Szétszedtem, a késeket, szitákat mosogatószeres vízben mostam meg.

Nem igazán tűnt ez akkor jó ötletnek miútán kivettem, papírzsebkendőre raktam és fekete körvonalat hagyott a kés illetve a szita némely része is. Utána rájöttem, hogy vagy olaj vagy nem tudom mi akart lenni, de gyárilag az a kés összes pirossal jelzett részén volt, minden egyes ágán a késnek.

Sajnos a szappanos víz szépen leoldotta.

Kép: [link]


További képek: [link]

Papírzsebkendőn látható egy kis szem,ez volt a késeken.(Macro lencsével készült kép)


Kérdésem az lenne, hogy mitévő legyek? Lehet-e még így biztonságosan használni?

Van itthon autó motorolaj, azzal meg tudnám kenni. Vagy mit tegyek vele?


Bocsánat, hogy ha értelmetlenül fogalmaztam. Picit ideges vagyok, mert már megszerettem ezt a borotvát.

Válaszokat előre is köszönöm!



2018. febr. 4. 17:54
 1/1 A kérdező kommentje:
Sürgős lenne sajnos
2018. febr. 4. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!