Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon feltűnő, csúnya ha...

Nagyon feltűnő, csúnya ha fekete pöttyös a lábam a borotválás miatt? Figyeli ezt valaki? Ha észreveszik visszataszítónak tartják?

Figyelt kérdés
Nagyon sok és erős fekete szőr van a lábamon.Amikor leborotválom látszik a szőr helye,vagyis csupa fekete pont a lábam. Hiába van simára borotválva,látszik,hogy valójában szőrös és engem nagyon zavar. Mással nem tudok szőrteleníteni,ne írjátok,hogy inkább gyanta,stb.

2014. márc. 23. 05:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz mással?
2014. márc. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

TE látod, hogy mennyire feltűnő!

Ha méterekről is látszik, az bizony elég randa.

2014. márc. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálkozz jobb minőségű borotvával... Ne azokat az olcsó szarokat vedd. Mondjuk az se biztos, hogy mások látják.
2014. márc. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok mit csinálni,a borotva jó,csak annyira dús és fekete a szőr,a bőröm meg világos,hogy eléggé látszik.Én is látom és más is mondta már.
2014. márc. 24. 11:06
 5/7 Kri76 válasza:
100%
Az epillátor csak első alkalommal fájdalmas, aztán megszokod, én azt javaslom.
2014. márc. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanezzel küzdök, a bőröm fehér és nagyon dús sötét a szőrzetem. Én is csak a borotvát bírom ki rajta. Próbálkoztam epilátorral, de majd beledöglöttem, úgyhogy 5-6 alkalom után feladtam. Szerintem ilyen mennyiségű szőrnél (amik ráadásul valahogy nagyon erősen ülnek a szőrtüszőben, mert csipesszel is nagy erő kell hozzá, hogy egyáltalán kijöjjön) nagyon elhivatottnak/elkeseredettnek kell lenni, hogy gyantát vagy epilátort használj rajta. Úgyhogy én borotválom és megpróbálok magasról tenni arra, hogy ki mit szól hozzá. Persze nem könnyű, mikor magad körül csak simalábú lányokat látsz. :) Sokszor van, hogy inkább nyáron is egy hosszabb lennadrágot veszek fel, hogy ne kelljen idegeskednem a pöttyök miatt.
2014. márc. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Végre valaki,aki megérti,mi is a problémám! Mondják a gyantát,epilátort a "normális szőrzetű" lányok,de ennyi és ilyen erős szőőrel nehéz elbánni!

Én is úgy vagyok,hogy inkább hosszabb,de vékony nadrágban járok,esetleg 3/4 es ben. Bár egyre kevésbé izgat.

2014. márc. 25. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!