Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Leöntöttem a laptopom teával....

Leöntöttem a laptopom teával. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Apukám mondta,hogy kapcsoljam ki es vegyem ki az aksijat. Kikapcsoltam az aksijat nem vettem meg ki. Letorolgettem,nem ment ra annyira sok,látszólag semmi baja. Most visszakapcsolhatom?
2018. febr. 5. 15:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ne kapcsold. Sőt amennyire tudod szedd szėt! Várni kell h full kiszáradjon. A tea neccesebb mint a víz, mert egyėb lerakódásokat hagy magaután
2018. febr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezt a fajta laptopot nem lehet szétszedni sajnos,csak csavarhúzóval,de azt meg nem akarom
2018. febr. 5. 15:25
 3/15 anonim ***** válasza:
Pedig kellene...
2018. febr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Visszakapcsoltam es semmi baja sincs. Kiválóan mukodik. Lenovo yoga laptop
2018. febr. 5. 15:30
 5/15 anonim ***** válasza:
Beázás függő, de könnyen lehet most gyilkoltad ki. Lehet többet nem fog elindulni. Persze ne legyen gond, de sajna ez nagyon benne van, ha nem száradt ki.
2018. febr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Meg mindig megy. Meg jot is tett neki,most egy kicsit mintha gyorsabb is lenne mint azelőtt.
2018. febr. 5. 15:36
 7/15 anonim ***** válasza:

"leöntöttem a laptopom teával"

Ez kb mennyi teát takar? 3 csöpptől fél literig. Mer nagyon nem mindegy..

2018. febr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Egy fel pohár. Ment egy kicsi a képernyőre a billenytuzetre meg par csepp talan a szellozore de mar letöröltem.
2018. febr. 5. 15:39
 9/15 A kérdező kommentje:
Viszont ilyen hulye ciripelo hangot ad.
2018. febr. 5. 15:41
 10/15 anonim ***** válasza:
Elhiheted,annak annyi. Kinyírtad.
2018. febr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!