Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Leöntöttem a laptopom, mit...

Leöntöttem a laptopom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap este házipálinkával (tettünk bele mézet) leöntöttem a laptopom billentyűzetét <0,5 dl. Találtam válaszokat tejjel, ásványvízzel, kakaóval kapcsolatban, de ez mégis alcoholos. Tegyük hozzá automatikusan kikapcsoltam úgy hogy kivettem az aksit. Tudom poénos helyzet, kac kac, de mégis mit tegyek? Szétszedni nem akarom mert akkor megszünik a garancia (matrica van a csavar fölött) elég ha 2-3 napig szárítom ha lepattintom a billentyű gombokat?

2013. márc. 31. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Még pár napig ne rakd bele az akkut. Az alkohol könnyen felszárad. Szerintem jó lesz.
2013. márc. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és a mézzel mi a helyzet?
2013. márc. 31. 19:26
 3/4 anonim válasza:
na mi lett vele?
2013. jún. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
28e volt a billentyűzet
2014. szept. 27. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!