Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen tabletet érdemes venni...

Milyen tabletet érdemes venni rajzoláshoz, digitális képek készítéséhez?

Figyelt kérdés

Eddig asztali gépen, egérrel "dolgoztam".


Esetleg... ha valaki jártas ebben, "digitális tollak" közül melyiket érdemes használni?

(Nagyon nem volt még ilyesmim, ne haragudjatok)



2018. febr. 8. 19:44
 1/8 Szirty ***** válasza:
25%
Semmilyet. A tablet nem igazán alkalmas ilyesmire.
2018. febr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kényelemből indultam ki. Jobb és könnyebb lehet dolgozni vele, mint asztali gépen, egérrel...
2018. febr. 8. 19:48
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Érintőképernyőn szerintem macerásabb a kép szerkesztése. Plusz az asztali szerkesztőkhöz képest a tabokon lévőkben kevesebb a funkció.

Esetleg egy digitális rajztábla lehet egy jó megoldás számodra.

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorak..

2018. febr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ohh, köszönöm!
2018. febr. 8. 20:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos Wacomnál még mindig nincs jobb. Intuos szériából egy közepes méretű pont elég. Nem tudom mennyit szánsz rá, ez olyan 65-70e ft körül van, és ez alá nem éri meg adni, csak a kis méretű van alatta, de az meg túl kicsi. Felette meg se a nagyobb, se a Pro széria nem igazán éri meg.
2018. febr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Minőségit szeretnék, ergo a pénz ebben nem számít. Csak legyen könnyen kezelhető és színvonalas. Meg strapabíró.
2018. febr. 8. 20:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor bizony ennél jobbat nem találsz.
2018. febr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
KÖSZI!!
2018. febr. 8. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!