Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ez a gitár eredeti vagy...

Ez a gitár eredeti vagy hamisított?

Figyelt kérdés
[link]

2018. febr. 11. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerinted ha egy 1000 dollár értékű gitárt 300 dollárért árulnak hullámpapír csomagolásban az Aliexpresszen, az eredeti vagy hamis? :D
2018. febr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocs rájöttem hogy hülye a kérdésem
2018. febr. 11. 17:58
 3/7 anonim válasza:
Khm egyébként nem mondom.hogy igazi sőt de elgondolkodtam.már rajta hogy az ltd-k allin 300-500dollar között vannak na most az itteni hangszerboltokban van ra 50-70% haszon (tudom dolgoztam hangszerboltban) nem probalnam ki de kit tudja honnan van még az is lehet eredeti
2018. febr. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam hogy az LTD és a többi gyártó cég szorgalmasan figyeli a használt hangszerkereskedelmi oldalakat és kemény perekkel indítanak a veboldal ellen ha hamisított gitárt/replikát hirdet valaki. Volt egy ilyen affér egy magyar oldalon is amikor egy építő rickenbacker másolatot szánt eladásra.
2018. febr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló, tegyük hogy hozzá hogy ha magánszemélyként árulsz ilyet, az is büntetendő. Tehát vásárolsz egy ilyen hamisítványt, Onnan kezdve hogy el akarod adni egy használt oldalon, vagy akárhol, Máris hamisítványt árulsz, amiért jó esetben azonnal tiltanak az ilyen oldalakról, rosszabb esetben rádküldik a hatóságot, és bizon keményen büntetnek.

Ki akar ezzel szórakozni?

2018. febr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az hogy egy hangszerkészítő meg hamisítványt gyárt, az meg nonszensz, Gratulálok neki, népszerüsíti a szakmát..
2018. febr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tegyük hozzá, hogy nem egy hangszerkészítő árulta a Ricki másolatot, hanem pont a fentihez hasonló, 2-300 dolláros, hamis logós gitárt árulták eredetiként.

Rengeteg gitárkészítő készíti eredeti, neves gyártók másolatait saját logóval, akár az eredetinél jobb minőségben, az más kategória.

2018. febr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!