Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Üdv.1973ban gyártott eredeti...

Kkv.bcsaba kérdése:

Üdv.1973ban gyártott eredeti Landola akusztikus gitár menyit érhet?

Figyelt kérdés

#gitár #klasszikus gitár #akusztikus gitár.hangszer
2017. okt. 19. 19:44
1 2
 1/13 Mojjo ***** válasza:
Kicsit bővebbet jó lenne tudni, mert ez így finoman szólva is aluldeterminált. Mintha azt kérdeznéd, hogy egy 2005-ös Ford mennyit ér. De lehet Ka, meg Mustang is.
2017. okt. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez egy finn mester gitár.Landola.fi a cég oldala.Az én gitárom egy Landola 2000 aminek a sorozatszáma:215344
2017. okt. 19. 20:04
 3/13 Mojjo ***** válasza:
@2: Igen, természetesen azt tudom, hogy egy finn gyártó, és igen, valóban jó gitárokat csinálnak (a mestergitár szót viszont másra használjuk), csak a típus nem mindegy. A 2000 semmit nem mond nekem, google sem segít sokat. Ha gondolod, rakj fel pár képet, az közelebb hozhat minket a megfejtédhez, mindenesetre valószínűleg jóval többet ér, mint amennyit bárhol és bárkitől kapnál érte. Pontosabbat nem tudok mondani. 40ezer is lehet, meg 240 ezer is. Kellene tudni a fedlap anyagát, a hát- és oldallapokét, a nyeregét és szemöldökét, látni a kondícióját, meg úgy egyáltalán tudni róla kicsit többet.
2017. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
[URL= [link]
2017. okt. 19. 20:28
 5/13 A kérdező kommentje:
Két kép a nyilvanos kategóriba.
2017. okt. 19. 20:42
 6/13 Mojjo ***** válasza:

@4: Bár alig látszik valami belőle (meg rosszul is lett linkelve) a fedlap határozottan cédrusnak tűnik. Gondolom, tömör.


Sajnos többet nem tudtam meg, közelebb nem jutottunk. Még ha szép állapotban van is, amit szintén nem látni, baromi nehéz lesz akár csak közelítőleg annyiért eladni, amennyit ér. Viszonylag ismeretlen márka idehaza, valamint a használtpiac a klasszikus gitároknál finoman szólva sem pörög.


Azt tudom javasolni, hogy keresd fel őket:

[link]

meg őket:

[link]


Hátha beveszik és adnak érte valami értelmes összeget. Ha elkezded magánemberként hirdetni, esélyes, hogy csak a következő évtizedben lesz belőle valami.

2017. okt. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Mojjo ***** válasza:
@5: Rosszul linkelted. Az egyik képet azért kibogarásztam a linkből, de nem látom, hogy lenne másik.
2017. okt. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
2017. okt. 19. 20:53
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is egyet látok, bár előtte kettő másik kissé megzavart. Nekem úgy tűnik, az egy klasszikus gitár fémhúrokkal, jó az úgy?
2017. okt. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Mojjo ***** válasza:
@9: Bár az előtée bokeh-ben vannak, szóval nehezebb kivenni, de ezek bizony nylon húrok, nem fémek.
2017. okt. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!