Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tényleg létezik ilyen, hogy...

Troyx kérdése:

Tényleg létezik ilyen, hogy sok vásárlás miatt letilt a G2A?

Figyelt kérdés
3 napja letilott a g2a olyan indokból, hogy túl sok vásárlás történt a bankkártyámról. Éppen akkor történt ez az eset amikor egy rustot akartam vásárolni. Sikerült is megvenni, de a kulcsot nem kaptam már meg. Kiírta, hogy transaction cancelled, levette a pénzt és utánna már be se engedett az oldalba. Ezután írtam a supportnak, erre ők azt írták, hogy vissza kapom a pénzt 5-15 napon belül és, hogy küldjem el nekik a bankártyámról egy fotót, a személyi igazolványomról is meg a telefon számomat írjam le, ugye a bizalmas adatok legyenek el takarva. Mindent el küldtem, ezután másnapra azt írták, hogy az édesanyám telefonszámát is küldjem el mivel még nem töltöttem be a 18-adik életévemet. Meg még azt is írták, hogy ha vásároltam még náluk valaha bankkártyával akkor azt is fotózzam le. Most ott járunk, hogy elküldtem az anyum telefonszámát, de a bankkártyát amivel régen fizettem nem tudom már megszerezni sajnos. Nem tudom most mit csináljak egyenlőre ezeket leírtam nekik. Tudom kicsit hosszú lett a történet, de ha esetleg ezzel kapcsolatban van valamilyen tapasztalatotok azt mindenféleképpen írjátok le nekem, Köszönöm!

2018. febr. 16. 14:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!