Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik egyáltalán megbízható...

Létezik egyáltalán megbízható GSM webshop?

Figyelt kérdés

Telefonvásárlás előtt állok és az a helyzet hogy a kisebb cégek és a nagyobbak között ég és föld a különbség árban. Pl. Nexus 5x van 85.000-ért is de ugyanazért a verzióért a MM-ban vagy az eDigitalban 150.000 Ft-ot is elkérnek. Honnan ered ez a rohadt nagy különbség?

Sok helyen hallottam h szar a garanciális szerviz (de ha gyártói ezzel nincs baj) vagy ha csodbe megy a ceg a akkor cseszhetem az egeszet...

A 3 bolt amik meg valamennyire bizalomgerjesztőnek tunik: Mobilkereskedes, VIPphone, Mobilcorner. Valamelyikkel volt esetleg pozitív/negativ tapasztalatotok?



2016. júl. 5. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Én épp ma vettem a Mobilcornertől egy Xperia Z3-at, kevesebb mint 24 óra alatt kijött, és semmi gond nem volt.


Miért ez a nagy árkülönbség?

Pl garancia. Van ahol nem kapsz gyárit, és azért olcsó.

De van olyan, ahol meg azért, mert nincs üzlet, csak webshop --> mobilcorner.


Szerintem a Z3-am valószínűleg németországi, de igazából teljesen mind1, mert minden androidban van magyar nyelvű menü. Az hogy a használati utasítás német, sokat nem oszt nem szoroz, mert a gyári garancia rá itthon is érvényes.


Remélem kielégítő választ tudtam adni.

2016. júl. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Végülis a Mobilcorner egész szimpatikus, ha rafizetek +5000 forintot az alaparra kapok 2 év GYÁRTÓI garanciát.

2016. júl. 6. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!