Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mobiltelefon képernyőjének a...

Mobiltelefon képernyőjének a szalagkábelét JAVÍTANI hol / kik tudják? (Nem cserélni. Javítani. )

Figyelt kérdés

Izé, elszakadt. Nem részletezném.

Olyan mint a nyomtatott áramkör lap (még szép, mert az), csak vékony és hajlékony. Aki látott már ilyent az tudja hogy miről beszélek.

Nem merek nekilátni forrasztópákával, nem tudom hogy mennyire hőálló.


Mégegyszer mondom. Javítani. Ja-ví-ta-ni. .--- .- ...- .. - .- -. .. .-.-.- . .



2018. ápr. 15. 03:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Senki
2018. ápr. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Max olyan, akinek van hozzá elég gyakorlata, és türelme. Elég egy kis hiba, és vége. Szervizek nem vállalják, ez szinte biztos. A helyedben én retro gépes csoportokban próbálkoznék, mivel ők a restaurációk miatt vagy gyakorlottak, vagy ismernek olyat, aki vállal ilyet.


Viszont még most szólok, hogy inkább rakj félre egy új kijelzőre, mert a sikeres javításra nem fognak garanciát vállani.

2018. ápr. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egy kábelen nincs mit javitani, cserélni szokás.
2018. ápr. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem értem, mért forszírozod ezt a javítást. Ha kapható, cserélni kell, szerezni egy törött, stb. telefont és abból cserélni, ezek a lehetőségeid. Ha alaposan megnézted azt a szalagkábelt, akkor nyilván körvonalazódhat benned, hogy azt a munkájáért felelős ember nem fogja javítani, mert sok idő, rémes macera és bármi működőképesség elérésére a kilátások erősen lekókasztóak.
2018. ápr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Kettes, KÖSZÖNÖM. A többieknek csak annyit tudok tanácsolni hogy „ÉthŒÖTh mR h$êQ è#ÝÿÿƒÄ¡\Vp0t €x+w4…Òu0ƒú¸”eR t leR PhÖT èhÜÿÿ¡\…ötG¡\V €xt=S tVè~úþÿPh8ÙT èƒÚÿÿëVèkúþÿPh-.


Na ugye hogy nem érdekelnek a tanácsaim? Hát frankó leszek. A tieitek meg engem nem érdekelnek. Vita lezárva.

2018. ápr. 15. 23:52
 7/16 A kérdező kommentje:

Forszírozom és kész. Nincs hozzá pótalkatrész, hidd el, elég szervizben kérdeztem már.


Ja és, Kettes, nem kell nekem garancia, tudom hogy nehéz precíz munka lesz... De csak elvállalja valaki, ha megigérem hogy nem perelem be ha elcseszi.

Esetleg tudsz ilyen csoportot? Nem számít. Köszönöm mégegyszer!!

2018. ápr. 16. 00:03
 8/16 anonim ***** válasza:
Új javaslatom van: dobd ki a telefont.
2018. ápr. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez retardált.
2018. ápr. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Nincs hozzá pótalkatrész, hidd el, elég szervizben kérdeztem már. "

Mi a típusa, ha nem sértelek meg vele?

2018. ápr. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!