Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mobiltelefon képernyőjének a...

Mobiltelefon képernyőjének a szalagkábelét JAVÍTANI hol / kik tudják? (Nem cserélni. Javítani. )

Figyelt kérdés

Izé, elszakadt. Nem részletezném.

Olyan mint a nyomtatott áramkör lap (még szép, mert az), csak vékony és hajlékony. Aki látott már ilyent az tudja hogy miről beszélek.

Nem merek nekilátni forrasztópákával, nem tudom hogy mennyire hőálló.


Mégegyszer mondom. Javítani. Ja-ví-ta-ni. .--- .- ...- .. - .- -. .. .-.-.- . .



2018. ápr. 15. 03:21
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Egyébként, és e mondatot NEM neked címzem, kedves utolsó, csak azért írtam "részleteket" hogy ne kezdjenek el kötözködni a ... szakértők. Mert minden részlet ismerete nélkül nem lehet ám válaszolni!

És lám, néhány "viccet" leszámítva, nem is kötözködtek.


Szóval, most töredelmesen bevallom, nem mobiltelefonról van szó. Hanem szalagkábeljavításról, ahogy' a kérdésben is írtam. Pontosan olyan szalagkábelről mint egy mai érintőképernyős mobiltelefon képernyőjéé/gombjaié, ami tulajdonképpen egy hajlékony NYÁK-lap. Csak hát eltörtem rajta a vezető réz filmet, (egy másikat meg úgy ahogy van kettétéptem), és hát ... na. nem írom le mégegyszer a kérdést.


Most pedig részemről kezdődhet a kötözködés meg a kamukérdés kiabálás.


De azért köszönöm a segítő szándékot és igyekezetet. Körül fogok nézni fézbúkon (és máshol is) ilyen régi telefonos javítgatós emberkék után.

2018. ápr. 16. 23:45
 12/16 anonim ***** válasza:
Attól még mindig érvényes a kérdés a típust illetően.
2018. ápr. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Casio Exilim EX-V8 kompakt digi fotógép. A hátlapi gombok kábele. Hátha neked több szerencséd lesz Google bácsival.

Egyébként ez lenne az: imgur. com/a/3e63B

2018. ápr. 17. 22:15
 14/16 anonim ***** válasza:
Kár volt elárulnod, egy 10 éves kiskompaktról van szó... Előzőekben írt álláspontomat fenntartom.
2018. ápr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

$8-12 között van a kijelző szalagkábelestől postástól, mindenestől, házhoz szállítva, a mai árfolyamon max. 3 ezer forint.

Ezért kell raplizni?

Ennyiből a posta se jön ki.

2018. ápr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Gombok. Nem képernyő. de azért köszönöm!


képernyőt viszonylag könnyen találtam itt:

sefelectronics .com/cameras-spare-parts-casio-exilim-ex-v8-c-632_479_4113.html


minnyá írok nekik egy ímélt, porba szemrencse

2018. ápr. 19. 00:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!