Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sok olyat látok, hogy garanciá...

Sok olyat látok, hogy garanciában cserélnek telefonokat. Azt hogy? Nekem mikor elromlott a telóm ázás miatt egyáltalán nem újat kaptam, csak kicserélték a házat meg bekapcsoló gombnak a szalagkábelét.

Figyelt kérdés

2018. ápr. 6. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Örülj hogy egyáltalán megjavították, a beázás nem garanciális, inkább garanciavesztő történet.

Kivéve ha IP68 vízálló (nem cseppálló) telefonról van szó.

2018. ápr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Volt annyi eszem, hogy megvártam míg kiszáradt teljesen és azzal a panasszal vittem be, hogy nemjó a bekapcsoló gomb. :D
2018. ápr. 14. 15:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem volt annyi eszed, hogy tudd, az ázásra van a telefonban indikátor, ami elszíneződik, és úgy is marad, ha egyszer nedvességet kapott.


A szakemberek nem hülyék, csak az ügyfelek, akik hülyének nézik őket.

2018. ápr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Annyira tudtam, hogy ez lesz a válasz :D így nyernék tippmixen :D De amúgy tudtam, hogy van ilyen. Azt is tudom, hogy ez az indikátor hol van és nagy szerencsémre azt nem érte víz, így nem színeződött el. Így ki tudtam játszani a szervizet. :D Tudom, hogy sok hülye ember van a világon és főleg itt M.o.-n, de én pont nem vagyok az, így ennek a vitának semmi értelme.
2018. ápr. 15. 00:23
 5/5 anonim ***** válasza:

"Aaaannyira tudtam, hogy ez lesz a válasz" :D Köszönöm Kérdező, ezen fogok szakadni évekig! :'D


Egyébként hova vitted szereltetni? (csak hogy messzire elkerüljem őket)


de ba52ki ez hatalmas volt :D kész :D

2018. ápr. 15. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!