Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szőrös epilátort küldtek, mit...

Szőrös epilátort küldtek, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem volt olcsó, ezért minimum elvárja az ember, hogy legalább tisztán küldjék...

Biztos, látszik is rajta, hogy valaki ezt már visszaküldte nekik, valakinél járt.

Oké, azt el kell adniuk újra, de akkor minimum tisztán és lefertőtlenítve.


2018. ápr. 17. 14:55
1 2
 11/14 anonim válasza:

Felajánlottake gy 14.300 Ft-os vásárlási utalványt, most vagye lfogadom, vagy nem. Cseréről nem is akarnak hallani.

Azt mondták bontatlanul ment ki a raktárból.

2018. ápr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Akkor válasz e-mail: ha nem cserelik ki nekem, akkor a fogyasztóvédelemnek ki fogják? kacsint kacsint. meg kell irni nekik nyugodtan kulonben azt hiszik, szorakozhatnak akarkivel


ja: abban lehet igazuk van h bontatlanul ment ki a raktarbol.. ha elotte visszacsomagltak :D

2018. ápr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Elfogadtam, azt tanácsolták a többiek. Mivel román cég, ezért a Bukaresti Bírósághoz fordulhatok és nem vonatkoznak rájuk az itteni szabályok. Elhiheted, hogy megfenyegettem őket már párszor vele.

Merthogy nem tudom bebizonyítani. Levettem a fejet és tele volt fekete szőrrel. Itt a kép is:

[link]


Rohadjanak meg, de akkor legalább pénzben adnák.

2018. ápr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát, akkor tanulópénz..

Legközelebb nem tőlük rendelsz.

+ én megírnék egy levelet a Tékozló Homárnak

2018. ápr. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!