Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Küldtek már neked furcsa...

Küldtek már neked furcsa képet itt, a gyakorin?

Figyelt kérdés
Én ma kaptam egy elég ronda péniszt. Hogy reagáltátok, reagálnátok le az ilyen üzenetet?
2018. febr. 4. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Torles, tiltas.

Ki kuldte?

2018. febr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tiffys. Letiltottam.

Azért néztem meg a ronda p.öcsét, mert becsapós volt hozzá az üzenet. Azt hittem, hogy valami kisgyerek írta és tényleg talált valamit a neten és nem tudja, hogy az micsoda. Szóval egy illedelmes, segítségkérő levélnek tűnt, a végén a kérdéssel, hogy nem tudom véletlenül, hogy az micsoda.

2018. febr. 4. 14:10
 3/9 A kérdező kommentje:
Utána néztem meg a borzalmat.
2018. febr. 4. 14:13
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Ezért volt jó régen a Puruttya. Fel lehetett tölteni oda az ilyen nyomorékok adatait, és legalább nyilvánosan alázta őket a világ.
2018. febr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha belinkelem ide a képet, törölnek?
2018. febr. 4. 14:14
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen kaptam már :D Szintén egy khmm...érted mire gondolok ;D


Biztos lesz,aki jelenti majd,hogy te kiraktál ide egy ronda képet,szóval szerintem inkább privátban küldd el,vagy kirakhatod ide is,de valaki biztos jelenteni fog

2018. febr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet te is ugyanettől a kreténtől kaptad. :D
2018. febr. 4. 14:20
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Már a sokadik felhasználónévvel (ha csak nincs több ilyen marhából) szennyezi az oldalt, gondolom, mindig letiltják emiatt.

Eleve gyanús a megfogalmazás, szóval ilyen jellegű levelek küldőjét link megnyitása nélkül tiltom.

Valami gebasz van a fejében, hogy ez izgatja. Netszatír.

2018. febr. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon elég ha megtudják, hogy lány vagy, én is kaptam már egy rakatot, tiltom és nem reagálok, ennyi.

Amúgy meg magát az elvet nem értem, hogy minek küldi el, mikor bárki láthat aki akar az interneten, vagy van olyan aki képes azt gondolni, hogy mjad a pénisze miatt zúg bele az ember?

2018. febr. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!