Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyek a jó 3 csatornás keverők?

Melyek a jó 3 csatornás keverők?

Figyelt kérdés
2008. okt. 31. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Árkategória? :) Az új behringereket tudom ajánlani, régebbiböl pedig a Pioneert :)
2008. nov. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az ár az mindegy, csak jó legyen!
2008. nov. 1. 08:52
 3/3 anonim válasza:
nem tudom mennyi pénzed van ha van bőven:D akkor soundcraft vagy alen&heat keverőt vegyél soundal már hangosítottam igaz hogy az zenekari volt de az nagyon állat (best of eddig) ha nincs olyan sok akkor reloop(szoktam ilyenen zenélni és nincs vele semmi gond)vagy numark ez se gázos csak ne alapszériásat vegyél esetleg behringer de sztem akk ink vegyék numarkot ha meg abszolút nincs pénzed de szeretnél vmit akkor egy használt ohmintronikot vegyél de készülj fel hogy az nagyon szar
2010. febr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!