Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A jófogáson lehet venni olyan...

A jófogáson lehet venni olyan inverteres hegesztőt ami 20EZ alatt lenne (kb. ) és bírná is a gyűrődést otthoni célokra?

Figyelt kérdés

2018. jún. 9. 16:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Megnyitod és megnézed...
2018. jún. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Első, inkább nem minősítlek! :S


Magasabb IQ-val rendelkezőktől kérdem, mik vannak 20-ez ig amik jók is??

2018. jún. 9. 16:50
 3/25 Szirty ***** válasza:

Mi az a húsz EZ?

Húszezer forint?


És "leIQ-zod" a válaszolót?

Tényleg meg kell nézni. Felkeresed a jófogást és kiböngészed. Csináljuk helyetted?

2018. jún. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
2018. jún. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

2. te is egy IQ bajnok vagy.. ennyi droidot bakker..

Azt kérdeztem volna tapasztalat alapján, melyik lenne a jó otthonra, hátha vki már vett ilyet, látott másnál de látom ez nehéz kérdés volt.

EZ = ezer bexarok komolyan mondom..

Utolsónak köszönöm hogy belinkelted de tapasztalatból tetted? Láttad vkinél vagy ilyesmi?

_______________

E.Z. :D

2018. jún. 9. 18:44
 6/25 Szirty ***** válasza:
57%

Miért nem gondolkozol kicsit?

A jófogáson teljesen véletlenszerűen bukkannak fel mindenféle dolgok.


Te meg megkérdezed hogy ha ott veszel inverteres hegesztőt az akkor jó lesz?

Hát igen. Vagy nem.

És ha valaki vett már ott inverteres hegesztőt 18 EZ-ért (:D) és kiválóan működik neki, akkor mi lesz? Mit fogsz csinálni? Leírod nekünk? :)

2018. jún. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
#4 brutál erőgépe is kemény lehet, négy és fél kiló kábelestül és 193A-en 100% a bekapcsolási idő, az nem semmi! Ilyet még az ESAB se nagyod tud! :D
2018. jún. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

6.! A jófogás egy iránynak fogható fel, ha kicsit tovább gondoltad volna mondtál volna mást azon kívül nem pedig kombináltál volna.

Nem nektek akarom leírni vazzeg hanem itt vkinek kellett volna leírnia nekem! :D Érted EZ-t? :D Ha csak piszkálódni vagy itt akkor inkább vond ki magad.

Látom akik itt vannak azok inkább csak vannak, semmi gyakorlati vagy mástól visszahallott tapasztalatotok, infótok nincsen, akkor ne irkáljatok már unaloműzésből ide nekem marhaságokat!

Ez a kics olcsóság (18-20 EZ) a munkahelyemre kéne, nekem "gorilla" van otthon, de azt nem vinném fel.

2018. jún. 10. 04:01
 9/25 anonim ***** válasza:
Inkább valami használt normális, ezek a háztáji inverterek a port se szeretik.
2018. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Szirty ***** válasza:

"Ha csak piszkálódni vagy itt akkor inkább vond ki magad."


Beszólogatsz mindenkinek aztán nem tetszik ha visszanyal a fagyi.


"Látom akik itt vannak azok inkább csak vannak, semmi gyakorlati vagy mástól visszahallott tapasztalatotok, infótok nincsen, akkor ne irkáljatok már unaloműzésből ide nekem marhaságokat!"


Valójában te kezdted a marhaságok irkálását, mert végtelenül ostobán tetted fel a kérdésed.

2018. jún. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!