Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kb. mennyibe kerülne az...

Kb. mennyibe kerülne az alábbi figura legyártása 3d nyomtatóval?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=vyW7-_Gqlsk


5000 forintból kijönne?

Néztem árakat, ott óradíj alapján mérik, illetve még vannak egyéb tényezők is, mint pl. nyomtatási minőség,szín,alapanyag stb.

A másik kérdésem ezekhez kapcsolódnának: Milyen legyen a nyomtatási minősége? Kitöltési mértéke? Anyaga? Színe maradjon ilyen kékes vagy legyen fehér, melyikre könnyebb festeni?

Ezt az oldalt vettem alapnak, itt tervezném legyártani : [link]


Tudom,tudom írjak nekik,persze, de hülye vagyok ahhoz, hogy milyen legyen az alapanyaga, minősége stb., ezekhez sajnos nem értek... :/


Előre is nagyon szépen köszönöm annak, akik rám szán egy kis időt és segít! :)



2018. júl. 6. 19:40
 1/1 3D kívánság ***** válasza:
82%
Azt írja a videó alatti leírásban, hogy majdnem 50 óra volt kinyomtatni. 100 Ft-ért még a papír nyomtatóval sem tudsz 1 órán keresztül nyomtattatni, nem igaz? Úgyhogy ez 100.000 Ft-os nagyságrendű költség lenne 3D nyomtatni.
2018. júl. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!